درباره شرکت پردازش رایان پژواک

ارائه‌دهنده تجهیزات و محصولات سرور اچ پی‌ ،‌ سیگیت‌ ، سامسونگ‌ ، هارد وسترن دیجیتال و ...

درباره شرکت پردازش رایان پژواک​ ارائه دهنده خدمات و محصولات سرور اچ پی

درباره ما

شرکت پردازش رایان پژواک ، با هدف ارائه‌ی خدمات و راه حل های کامل و خدمات تخصصی بر پایه تکنولوژی های جدید در IT ، در سال 1394 در شهر تهران تاسیس شده است.

این شرکت با جذب مهندسان و متخصصان حرفه ای توانسته است خدمات با کیفیتی را برای ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی ارائه نماید .درباره ما

از بزرگترین هدف های این شرکت ، انجام کلیه فعالیت ها طبق به روزترین تکنولوژی و ارتقاء سطح علمی و کیفی پرسنل شرکت و آموزش آن‌ها با تکنیک های نوین و همچنین انجام خدمات و ارائه ی سرویس های بهتر به مشتریان خود می‌باشد.

شرکت پردازش رایان پژواک در تلاش است تا در بخش های مختلف از جمله بخش فنی ، آموزش ، پشتیبانی و فروش بهترین خدمات را ارئه نماید تا بتواند مانند همیشه بهترین رتبه را در بین همکاران در زمینه فعالیت IT  داشته باشد.

شرکت پردازش رایان پژواک با کمک و تجمع عده ای از متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات ، با هدف ارائه خدماتی نوین ، بر پایه تکنولوژی برتر و نوین به دلیل ارائه خدمات این حوزه در کشور شروع به فعالیت نموده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه پیموده است.

اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

این شرکت  مفتخر است با بهره گیری از دانش کارشناسان و متخصصان مجرب خود ، زمان ارائه خدمات ، سیستم فروش تجهیزات و زیرساخت شبکه ، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش را به حداقل رسانده و برای جلب رضایت جامعه‌ی مشتریان خود در سراسر کشور گامی محکم و استوار بر داشته است .

ماموریت رایان پژواک چیست ؟

ما در تلاشیم تا برای مشتریان خود ارزش خلق کنیم . ارزش های بنیادی شرکت پردازش رایان پژواک  برابر است با تعهد ، مسئولیت پذیری و ثبات و اقدام به موقع تیم حرفه ای 

 این شرکت فعالیت خود را در 6 گروه اصلی و تخصصی برنامه ریزی و اجرا نموده است :

  • ارائه خدمات مرکز داده و محصولات و خدمات مجازی سازی و ذخیره سازی
  • ارائه راه کارهای مدیریت و امنیت شبکه
  • ارائه خدمات زیرساخت داده الکترونیکی
  • راهبری و پشتیبانی ICT
  • ارائه راه کارهای نرم افزاری و تولید سامانه های نرم افزاری سفارش مشتری
  • آموزش منابع انسانی در زمینه های تخصصی IT 
انجمن کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران
سامانه تدارکات دولت الکترونیک
سازمان صنفی رایانه ای کشور
انجمن انفورماتیک ایران
شورای عالی انفورماتیک کشور
اتحادیه فناوران رایانه ای تهران