امروزه سرور ها در دنیای فناوری اطلاعات دارای استفاده های فراوانی هستند. شاید شما هم به دنبال خرید یکی از آن ها باشید، اما با توجه به نیاز به توان محاسباتی بالا در کاربرد های نوین، نمی توانید به راحتی یکی از آن ها را با توجه به تنوع فراوان آن ها انتخاب کنید.

در دنیای سرورها برند های فراوانی را می توان یافت که از ابتدای ورود سرور ها در دنیای فناوری اطلاعات، محصولات خود را در بازار با توجه به نیاز مشتری ها در پیکر بندی های مختلفی به فروش رسانده اند. این برندها با توجه به پیکربندی مورد نیاز مشتری ها، اقدام به عرضه محصولات خود می کنند. اما یکی از بهترین این برند هاکه برای بسیاری از ما شناخته شده می باشد اچ پی می باشد که به راحتی توانسته است در در سال های اخیر بخش عمده ای از بازار فروش سرورها را در اختیار داشته یاشد.

انواع سرور های ساخت اچ پی

ما در ابتدای متن به معرفی برند اچ پی پرداختیم. در ادامه نیز به طور خاص در مورد محصولات این برند صحبت خواهیم کرد.  با توجه به نیازهایی که در بازار با توجه به گسترش استفاده از فناوری های مدرن به وجود آمد، سرورها نیز باید روز به روز تکامل می یافتند تا بتوانند این نیازها را بر آورده کنند. به همین منظور انواع سرور های اچ پی روانه ی بازار شده اند که برای کاربردهای مختلف در شرکت های کوچک و بزرگ تا کاربردهای متوسط مناسب هستند. ما در ادامه در مورد انواع این سرور ها بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

سرورهای مناسب برای شرکت های بزرگ

در شرکت های بزرگ به طور معمول نیاز به سرورهایی می باشد که دارای پردازنده های بیشتری می باشند. این سرورها علاوه بر دارا بودن پردازنده هایی بیشتر دارای توان ذخیره ی بالاتر و نیز حافظه ی بیشتری هستند تا بتوانند نیازهای گسترده ی موجود در این شرکت ها را بر آورده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *