فرصت شغلی در رایان پژواک

شرکت پردازش رایان پژواک، با هدف ارائه ی خدمات و راه حل های کامل و خدمات تخصصی بر پایه تکنولوژی های جدید در IT، در سال ۱۳۹۴ در شهر تهران تاسیس شده است.

این شرکت  با جذب مهندسان و متخصصان حرفه ای  توانسته است خدمات با کیفیت را برای  ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی ارائه نماید.

از بزرگترین هدف های این شرکت، انجام کلیه فعالیت ها طبق به روز ترین تکنولوژی و ارتقاء سطح علمی و کیفی پرسنل شرکت  و آموزش آنها با تکنیک های نوین و همچنین انجام خدمات و ارائه ی سرویس های بهتر به مشتریان خود میباشد.

شرکت پردازش  رایان پژواک در تلاش است تا در بخش های مختلف از جمله بخش فنی، آموزش، پشتیبانی و فروش بهترین خدمات را ارئه نماید تا بتواند مانند همیشه بهترین رتبه را در بین همکاران در زمینه فعالیت IT  داشته باشد .

شرکت پردازش رایان پژواک با کمک و تجمع  عده ای از  متخصصان  فناوری اطلاعات وارتباطات،با هدف ارائه  خدماتی نوین، بر پایه تکنولوژی برتر و نوین  به  دلیل ارائه خدمات این حوزه در کشور شروع به فعالیت نموده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه پیموده است.اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

فرصت شغلی در شرکت پردازش رایان پژواک لطفا فرم زیر را کامل کنید تا در کمترین زمان با شما تماس حاصل شود