مقالات رایان پژواک

معرفی سرور اچ پی

معرفی سرور اچ پی

معرفی سرور اچ پی

سرور HP با توجه به گوناگونی قطعات داخلی سرور (از ساده‌ترین و کوچکترین تا سایزهای متوسط و تجاری (SMB) الی بزرگترین دیتاسنترها) بهترین انتخاب برای بخش‌های IT به حساب می‌آید. نسل‌های جدید آن همواره در جهت بالا بردن کارایی و قابلیت اطمینان بیشتر طراحی و ارائه شده‌اند.

تمام تلاش اچ پی بر این است که محصولاتی که در زمینه سرور ارائه می‌دهد شما را در صنعتی که در آن به فعالیت می‌پردازید کمک کند و خود نیز یکی از بزرگترین پرچمداران عرصه تولید سرور اچ پی  و تجهیزات ذخیره سازی باشد، با نگاهی کوتاه و متمرکز بر بسیاری از دیتاسنترهای پیاده‌سازی شده توسط کمپانی‌ها و سازمان‌های بزرگ و معروف می‌توان به راحتی فهمید که سرور اچ پی جزء لاینفک این دیتاسنترهای بزرگ و معروف است.

شاید اساس و پایه بسیاری از دیتاسنترهایی که حرفی برای گفتن دارند سرورهای بکار برده شده در آنهاست. کمپانی اچ پی با ارائه نسل‌های مختلف سرورهای خود یکی از سردمداران سخت‌افزار در دیتاسنترها است و موارد دیگر این سخت افزارها می‌توان به رک‌ها، سوئیچ‌ها، استورج‌ها، معرفی سرور اچ پی و بسیاری از تجهیزات جانبی دیگر اشاره کرد. به جرات می‌توان گفت سرور اچ پی در ایران حرف اول را می‌زنند و یک سرو گردن از سایر برندها بالاتر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید