کارت شبکه،کابل فیبرنوری وماژول اچ پی

کارت شبکه های HpE  نوع جدیدی از کارتهای شبکه ای  با قابلیت ها و کارایی بیشتر هستند که  توسط شرکت آمریکایی Hewlett Packard Enterprise  به بازار روانه شده است. این محصول بخاطر سطح امنیت بالا  گزینه مناسبی جهت زاه اندازی سرور های مجازی و دیتا سنترهای بزرگ میباشند
یکی  از ویژگی های بارز  کارت شبکه،کابل فیبرنوری وماژول اچ پی راه حل هایی هستند که  برای کاهش تاخیر در ارسال داده با استفاده از افزایش  پهنای باند استفاده میکند  است

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 82Q 8Gb 1-port PCIe HBA
تخفیف

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۸۲Q 8Gb 2-port PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

AJ764A
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدلFlexFabric 10Gb 2 port 534FLR SFP
تخفیف

کارت شبکه سرور اچ پی ای ۱۰Gb 2port 560FLRT

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۶۶۵۲۴۳-B21
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 331FLR NIC
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۱Gb 4-port 331-FLR NIC

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۶۲۹۱۳۵-B22
کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل LC to LC Multi-mode OM3 2 fiber 2m

خلاصه محصول:

ویژگی های کلیدی کابل فیبر نوری HPE PremierFlex OM4
ایده آل و کاربردی برای تمامی مراکز داده از جمله SAN ، LAN Fibre Channel و برنامه های ۱۰GbE.عملکرد این کابل ها به طور قابل توجهی تحت خم شدن بهبود یافته است.حداکثر سازگاری و انعطاف پذیری

AJ836A
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 82Q 8Gb 1-port PCIe HBA
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۸۱Q 8Gb 1-port PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

AK344A
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 2-port 332T NIC
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 2-port 332T NIC

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۶۱۵۷۳۲-B21
کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m

خلاصه محصول:

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 5m

خلاصه محصول:

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m

خلاصه محصول:

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 1m

خلاصه محصول:

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

ماژول سرور اچ پی ای مدل 8Gb Shortwave B-series1Pack SFP+ Transceiver
ناموجود

ماژول سرور اچ پی ای مدل MSA 2040 10Gb iSCSI SFP+ 4-Pack

خلاصه محصول:

سرعت مهمترین بخش در انتقال داده است. یکی از جدید ترین روش ها برای سرعت انتقال داده ها استفاده از فیبر های نوری است. همان طور که می دانید سرعت انتقال نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال برق است به همین دلیل است که فیبر های نوری، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماژول سرور اچ پی ای مدل 8Gb Shortwave B-series1Pack SFP+ Transceiver
ناموجود

ماژول سرور اچ پی ای مدل ۸Gb B-series1Pack SFP+ Transceiver

خلاصه محصول:

سرعت مهمترین بخش در انتقال داده است. یکی از جدید ترین روش ها برای سرعت انتقال داده ها استفاده از فیبر های نوری است. همان طور که می دانید سرعت انتقال نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال برق است به همین دلیل است که فیبر های نوری، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 82Q 8Gb 1-port PCIe HBA
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل SN1200Q 16GB DualPort PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

Q0L14A
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 82Q 8Gb 1-port PCIe HBA
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل SN1000Q 16GB 2-Port PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

QW972A
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 81Q 8Gb 1-port PCIe HBA
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۱۶GB 1-Port PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

SN1000Q
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 81Q 8Gb 1-port PCIe HBA
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۱۶GB 1Port PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

SN1200Q
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدلFlexFabric 10Gb 2 port 534FLR SFP
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۱۰Gb 2 port 534FLR SFP

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۷۰۰۷۵۱-B21
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 331T NIC
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 331T NIC

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۶۴۷۵۹۴-B21
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 2-port 332T NIC
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 2-port 361T NIC

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۶۵۲۴۹۷-B21
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 331T NIC
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 366T NIC

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۱۱۵۴۴-۰۰۱
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 82Q 8Gb 1-port PCIe HBA
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۸۲B 8Gb 1-port PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

AP769B
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل 81Q 8Gb 1-port PCIe HBA
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل ۸۱B 8Gb 1-port PCIe HBA

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

AP770B
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 331FLR NIC
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 332FLR NIC

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۶۶۵۲۴۰-B21
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدلFlexFabric 10Gb 2 port 534FLR SFP
ناموجود

کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل۱۰Gb 2port 533FLRT NIC

خلاصه محصول:

کارت رابط شبکه  (NIC) یک جزء سخت افزاری است که بدون آن نمی توان کامپیوتر را بر روی یک شبکه متصل کرد. کارت شبکه مانند یک مدار است که در یک کامپیوتر نصب شده است و اتصال شبکه اختصاصی به رایانه را فراهم می کند. نام های دیگر کارت شبکه؛ کنترل کننده رابط شبکه ، آداپتور شبکه یا آداپتور LAN نیز است.

۷۰۰۷۵۹-B21
کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل LC to LC Multi-mode OM3 2 fiber 5m

خلاصه محصول:

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

ماژول سرور اچ پی ای مدل 8Gb Shortwave B-series1Pack SFP+ Transceiver
ناموجود

ماژول سرور اچ پی ای مدل ۸Gb B-series 10km 1 Pack SFP+ Transceiver

خلاصه محصول:

سرعت مهمترین بخش در انتقال داده است. یکی از جدید ترین روش ها برای سرعت انتقال داده ها استفاده از فیبر های نوری است. همان طور که می دانید سرعت انتقال نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال برق است به همین دلیل است که فیبر های نوری، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل LC to LC Multi-mode OM3 2 fiber 15m

خلاصه محصول:

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m
ناموجود

کابل سرور اچ پی ای مدل LC to LC Multi-mode OM3 2 fiber 1m

خلاصه محصول:

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

ماژول سرور اچ پی ای مدل 8Gb Shortwave B-series1Pack SFP+ Transceiver
ناموجود

ماژول سرور اچ پی ای مدل MSA 2040 8Gb SFP+ 4-Pack Transceiver

خلاصه محصول:

سرعت مهمترین بخش در انتقال داده است. یکی از جدید ترین روش ها برای سرعت انتقال داده ها استفاده از فیبر های نوری است. همان طور که می دانید سرعت انتقال نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال برق است به همین دلیل است که فیبر های نوری، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماژول سرور اچ پی ای مدل 8Gb Shortwave B-series1Pack SFP+ Transceiver
ناموجود

ماژول سرور اچ پی ای مدلB-series 16Gb SFP+ Tranceiver

خلاصه محصول:

سرعت مهمترین بخش در انتقال داده است. یکی از جدید ترین روش ها برای سرعت انتقال داده ها استفاده از فیبر های نوری است. همان طور که می دانید سرعت انتقال نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال برق است به همین دلیل است که فیبر های نوری، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماژول سرور اچ پی ای مدل 8Gb Shortwave B-series1Pack SFP+ Transceiver
ناموجود

ماژول سرور اچ پی ای مدل B-series 10Gb SFP+ Transceiver

خلاصه محصول:

سرعت مهمترین بخش در انتقال داده است. یکی از جدید ترین روش ها برای سرعت انتقال داده ها استفاده از فیبر های نوری است. همان طور که می دانید سرعت انتقال نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال برق است به همین دلیل است که فیبر های نوری، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماژول سرور اچ پی ای مدل 8Gb Shortwave B-series1Pack SFP+ Transceiver
ناموجود

ماژول سرور اچ پی ای مدل B-series 16Gb SFP+10km Transceiver

خلاصه محصول:

سرعت مهمترین بخش در انتقال داده است. یکی از جدید ترین روش ها برای سرعت انتقال داده ها استفاده از فیبر های نوری است. همان طور که می دانید سرعت انتقال نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال برق است به همین دلیل است که فیبر های نوری، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

کارت شبکه،کابل فیبرنوری وماژول اچ پی یک کابل شبکه است که از رشته های شیشه ای در داخل یک محفظه عایق بندی شده ساخته شده است. این کابل های با کارایی بالا برای ارتباطات و شبکه های از راه دور طراحی شده است.

در مقایسه با کابلهای سیمی ، کارت شبکه،کابل فیبرنوری وماژول اچ پی پهنای باند بالاتری را ارائه داده و داده ها را در مسافت های طولانی تر انتقال می دهند. کارت شبکه،کابل فیبرنوری وماژول اچ پی ای از بسیاری از سیستم های اینترنت ، تلویزیون و کابل تلفن در جهان پشتیبانی می کنند.

اکثر کارت شبکه،کابل فیبرنوری وماژول اچ پی به علت  خطاهای داده، خطا انتقال، گران بودن و افزایش زمان از کارافتادگی تردید های زیادی را در بین خریدارن ایجاد کرده است . همچنین یکی دیگر از مشکلات این کابل های فیبر نوری این است که حدکثر می توانند تا ۹۰ درحه قابلیت خمیدگی داشته باشند. ولی کابل های فیبر نوری HPE PremierFlex OM4 با ۱۰ برابر قابلیت خمیدگی بیشتر از کابل های فیبر موجود ، این مشکلات را برطرف می کنند.

اسکرول به بالا
بسته
بسته
فروشگاه
منو
0 لیست علاقه مندی ها
0 سبد خريد
بسته

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

error: