کارت شبکه اچ پی ۸۱۷۷۴۵-B21

کارت شبکه اچ پی ای  HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-T Adapter با پارت نامبر: ۸۱۷۷۴۵-B21

کارت شبکه یک قطعه سخت افزاری رایانه ای محسوب می شود و وسیله ای الکترونیکی است که کامپیوتر را به شبکه رایانه ای (عمدتا شبکه LAN) متصل می کند.

اگر به دنبال روشی ساده و کم هزینه و در مقابل آن، عملکردی بالا و پرقدرت هستید، آداپتورهای ۱۰Gb 2-port 562FLR-T عملکردی بالا را با زمان تاخیر کم، در ترافیک اترنتی ارائه می دهد. این آداپتورها با بارگیری داده ها از طریق بارگیری تونل (VXLAN And NVGRE) به کاهش استفاده از پردازنده ها میپردازند. در اینصورت امکان توزیع ترافیک شبکه در هسته پردازنده ایجاد می شود و پردازش سرعت میگیرد، بنابراین پردازنده میتواند به درخواستهای ورودی و خروجی بیشتری پاسخ و سرویس دهد.

آداپتور اچ پی ای  HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-T Adapterیکپارچه سازی عملکرد را از ۱GBASE-T به GBASE-T10 و با قابلیت سازگاری به سرعتهای پایین تر نیز فراهم می کند.

کارت شبکه اچ پی ای ۵۶۲FLR-T با پارت نامبر ۸۱۷۷۴۵-B21 و در ظرفیت ۱۰ گیگابایت تولید شده است. طراحی این کارت شبکه در فرم فکتور Plug-in Card صورت گرفته است.

تعداد پورت به کار رفته در کارت شبکه اچ پی ای ۵۶۲FLR-T، دو پورت و از نوع RJ-45 میباشد. نرخ انتقال داده ها و اطلاعات در این کارت های شبکه برابر با ۱۰ گیگابیت بر ثانیه بوده و جهت اتصال از تکنولوژی Wire استفاده میکنند.

رابط یا اینترفیس Interface به کار رفته در این کارت شبکه، PCI Express 3.0 x8 میباشد.

محدوده دمای عملیاتی کارت شبکه اچ پی ای بین ۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد است و جهت استفاده در سرورهای ProLiant نسل دهم مناسب هستند.

 مشخصات فنی کارت شبکه اچ پی ۸۱۷۷۴۵-B21

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: ۸۱۷۷۴۵-B21

کاربرد:  Server Adapter

ظرفیت: ۱۰ گیگابایت

نسل: ۱۰Gb

فرم فکتور: Plug-in Card   

تعداد پورت: ۲

نوع پورت: RJ-45

نرخ انتقال داده: ۱۰ Gb/s

Interface Type:                 PCI Express 3.0 x8

تکنولوژی اتصال   Wire :

Network Technology: GBase-T10

محدوده دمای عملیاتی: ۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد

سازگار با سیستم های: HP ProLiant Servers G10

جهت خرید کارت شبکه اچ پی ای به فروشگاه آنلاین شرکت پردازش رایان پژواک با آدرس www.RayanPejvak.ir  مراجعه نمایید و جهت دریافت مشاوره در مورد قطعات سروری با کارشناسان فروش ما با شماره ۴۱۳۰۸۰۰۰-۰۲۱ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *