11400002730000

کابل

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 2M

PN: 716191-B21
2,730,000 تومان

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable

PN: QK734A
1,200,000 تومان

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m

PN: QK735A
1,140,000 تومان

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 1M

PN: 716190-B21

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 2M

PN: 408767-001

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 1M

PN: 408766-001

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack

PN: AJ837A

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack

PN: AJ836A

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m

PN: AJ835A

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack

PN: AJ834A

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-Mode OM4 2-Fibre 1m

PN: QK732A

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m

PN: QK733A
به دلیل نوسانات قیمت ، لطفا برای اطلاع از قیمت دقیق تماس حاصل بفرمایید