011800000

کارت شبکه و ماژول و کابل

کارت شبکه سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1Port Fibre Channel HBA

کارت شبکه سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1Port Fibre Channel HBA

PN: Q0L13A
13,000,000 تومان
11,800,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی 10Gb 2port 530 SFP

کارت شبکه اچ پی 10GB 2PORT 562FLR-SFP BULK

PN: 727054-B21
8,000,000 تومان
7,500,000 تومان
اسمارت کنترلر اچ پی NC523SFP 10GB 2PORT

کارت شبکه سرور اچ پی 82Q 8Gb 2-port PCIe HBA

PN: AJ764A
2,400,000 تومان
2,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدلFlexFabric 10Gb 2 port 534FLR SFP

کارت شبکه سرور اچ پی ای 10Gb 2port 560FLRT

PN: 665243-B21
2,000,000 تومان
1,500,000 تومان
اسمارت کنترلر اچ پی NC523SFP 10GB 2PORT

کارت شبکه اچ پی NC523SFP 10GB 2PORT

PN: 593717-B21
1,500,000 تومان
1,300,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی ای 10Gb 2port 530FLRT

کارت شبکه سرور اچ پی ای +10GB 2-Port 530FLR-SPF

PN: 647581-B21
1,300,000 تومان
950,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی 1Gb 4-port 331T NIC

کارت شبکه اچ پی 1GB 4PORT 366FLR BULK

PN: 665240-B21
950,000 تومان
800,000 تومان
کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m

کابل سرور اچ پی ای مدل LC to LC Multi-mode OM3 2 fiber 5m

PN: AJ836A
1,000,000 تومان
800,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی ای مدل Ethernet 1Gb 4-port 331FLR NIC

کارت شبکه سرور اچ پی 1Gb 4-port 331-FLR

PN: 629135-B21
850,000 تومان
700,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی 10Gb 2port 530 SFP

کارت شبکه سرور اچ پی 10Gb 2port 562FLR-T

PN: 817745-B21
کارت شبکه سرور اچ پی 10Gb 2port 530 SFP

کارت شبکه سرور اچ پی 10Gb 2port 562 SFP

PN: 727055-B21
کارت شبکه سرور اچ پی 10Gb 2port 530 SFP

کارت شبکه سرور اچ پی 10Gb 2port 530 SFP

PN: 652503-B21