10000001900000

کابل سرور

سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 2M

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 2M

PN: 716191-B21
1,980,000 تومان
1,900,000 تومان
کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 2M با پارت نامبر 408767-001

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 2M

PN: 408767-001
1,650,000 تومان
1,500,000 تومان
کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 1M با پارت نامبر 716190-B21

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 1M

PN: 716190-B21
1,410,000 تومان
1,300,000 تومان
کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 1M با پارت نامبر 408766-001

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 1M

PN: 408766-001
1,150,000 تومان
1,000,000 تومان
کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m

PN: QK732A
کابل سرور اچ پی ای مدل Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m

کابل سرور اچ پی Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 fiber 2m

PN: QK733A