کابل سرور اچ پی ای مدل Premier LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m

QK735A

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

1,300,000 تومان

موجود در انبار

 

کابل سرور اچ پی ای مدل Premier LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m

سرعت در جهان امروز حرف اول را می زند. همه ی ما برای سرعت بخشیدن به کارهایمان از هیچ روشی دریغ نمی کنیم. یکی از مهمترین  مسئله ها سرعت داده هاست. افراد برای سرعت بخشیدن به داده ها و نحوه ی انتقال آن ها از امکانات متنوعی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از کابل های فیبر  نوری است.

Fiber فیبر چند حالته یک انتخاب مناسب برای دستیابی به سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه است که از مسافت های مورد نیاز برای برنامه های محلی LAN و برنامه های مرکز داده طراحی شده است. این کابل های فیبر نوری در اندازه های متفاوتی مانند 1متر، 2 متر، 5 متر، 15 متر و … تولید شده است که با توجه به اندازه ی مورد نیازتان میتوانید انتخاب کنید.

هر کدام از این کابل های فیبر نوری در مدل های مختلفی طراحی شده اند. فیبرهای چند حالته برای نصب و راه اندازی شبکه های پر سرعت مورد استفاده قرار می گیرد و هر نوع آن قابل دستیابی به سرعت داده های متفاوتی است. مدل های ان شامل OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4 و OM5است.کابل سرور اچ پی ای مدل Premier LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m

فیبر چند حالته(Multimode) چیست؟

فیبر چند حالته (MMF ) نوعی فیبر نوری Fibre است که بیشتر در ارتباطات با مسافت های کوتاه استفاده می شود ، به عنوان مثال ، در داخل ساختمان یا محوطه ی دانشگاه. کابل فیبر نوری چند حالته دارای یک هسته بزرگتر ، به طور معمول 50 یا 62.5 میکرون است که امکان انتشار چند حالت نور را فراهم می کند. به همین دلیل داده های بیشتری می توانند در یک زمان معین از هسته فیبر چند حالته عبور کنند. حداکثر فاصله انتقال برای کابل MMF در حدود 550 متر با سرعت 10Gbit / s است. هرچه فاصله زیاد تر شود سرعت انتقال داده ها نیز کمتر می شود؛ مانند رفتن به دور 2 کیلومتر با سرعت 100 مگابیت در ثانیه.

حال می خواهیم یکی از بهترین نمونه های فیبر نوری چند حالته را شرح دهیم:

فیبر نوری OM3 

یکی از بهترین و پر کاربردترین نمونه های فیبر نوری چند حالته مدل OM3  است. سطح فیبر OM3 دارای پوشش آبی رنگ است. اندازه هسته آن 50 میکرومتر است، که برای تجهیزات مبتنی بر لیزر بهینه شده است. OM3 از 10 گیگابیت اترنت (Ethernet  ) در طول 300 متر پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، OM3 قادر است از 40 گیگابیت و 100 گیگابیت اترنت تا 100 متر پشتیبانی کند ،ولی با این حال ، 10 گیگابیت اترنت در حال حاضر متداول تر است. یکی از متمایز کننده ترین ویژگی های این مدل نسبت به نسل های قبل خود این است که منبع نوری آن VSCEL است در حالی که مدل های قبل LED بوده است. پس این مدل یکی از بهترین گزینه ها برایتان می تواند باشد.

قطر هسته: 50μm ± 3μm

قطر روکش: 2 ± 2 میلیمتر

پهنای باند: 4700 مگاهرتز کیلومتر @ 850 نانومتری (لیزر)

رنگ روکش کابل: آبی

مواد تشکیل دهنده روکش کابل : OFNR (فیبر نوری، غیر رسانا، Riser) LSZH (Low Smoke Zero Halogen) ترموپلاستیک

حداقل شعاع خمیدگی توصیه شده: 2 میلیمتر

طول کابل: 1 متر (3.3 فوت)

افت متحرک @ شعاع خم شدن (850 نانومتر):

<0.05 db @ 35.7 mm (2 turns)
<0.1 db @ 15 mm (2 turns)
<0.2 db @ 7.5 mm (2 turns)
حداکثر رسیدن (بدون خم شدن):

125 m (14.025Gb SW)
380 m (10GbE)
190 m (8.5Gb FC)
400 m (4.25Gb FC)
تفاوت ها
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable PN:QK732A

طول کابل: 1 متر

Optical clarity-attenuation (total loss, including connectors): 0.202 db

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 2m Cable PN:QK733A

طول کابل: 2 متر

Optical clarity-attenuation (total loss, including connectors): 0.205 db

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 5m Cable PN:QK734A

طول کابل: 5 متری

Optical clarity-attenuation (total loss, including connectors): 0.212 db

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m Cable PN:QK735A

طول کابل: 15 متری

Optical clarity-attenuation (total loss, including connectors): 0.235 db

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 30m Cable PN:QK736A

طول کابل: 30 متر

Optical clarity-attenuation (total loss, including connectors): 0.269 db

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 50m Cable PN:QK737A

طول کابل: 50 متری

Optical clarity-attenuation (total loss, including connectors): 0.315 db

 

محصولات مرتبط
هارد سرور اچ پی HP 300GB 12G SAS 10K SFF DS HDD با پارت نامبر 872475-B21

هارد سرور اچ پی HP 300GB 12G SAS 10K SFF DS HDD

PN: 872475-B21
3,120,000 تومان
3,000,000 تومان
پردازنده اینتل مدل CPU Intel Xeon E5-2670v2

سی پی یو سرور اینتل CPU Intel Xeon E5-2670v2

PN: 718057-B21
1,900,000 تومان
1,800,000 تومان
پردازنده اینتل مدل CPU Intel Xeon E5-2660v2

سی پی یو سرور اینتل CPU Intel Xeon E5-2660v2

PN: 715217-B21
2,800,000 تومان
2,700,000 تومان
سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 2M

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 2M

PN: 716191-B21
2,600,000 تومان
2,300,000 تومان
کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 1M با پارت نامبر 716190-B21

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 1M

PN: 716190-B21
1,700,000 تومان
1,500,000 تومان