کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable

QK734A

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable با پارت نامبر QK734A

وظیفه اصلی کابل های شبکه انتقال داده ها و اطلاعات از یک دستگاه به دستگاه دیگر است. بنابراین می توان گفت که کابل ها رابط هایی بین چندین دستگاه مختلف هستند که در یک شبکه با هم کار می کنند.

امروزه استفاده از کابل های فیبر نوری به دلیل سرعت بالایی که در انتقال داده ها و اطلاعات دارند، در بین کاربران رواج بیشتری داشته است. این نوع کابل ها از سریع ترین روش های انتقال داده ها و اطلاعات به شمار می روند و پهنای باند بیشتری را نسبت به کابل های معمولی به سیستم ارائه خواهند داد.

فیبر نوری به رشته های بلند و باریکی گفته می شود که از جنسی شبیه به شیشه ساخته شده اند. این فیبرها نور را از یک سر دریافت و از سر دیگر خارج خواهند کرد.

کابل های فیبر نوری اچ پی دارای دو نوع کابل های فیبر نوری تک حالته و چند حالته (SingleMode و MultiMode) می باشند. هر کدام از این کابل ها دارای ویژگی ها و کاربردهای مشخصی هستند که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

کابل های فیبر نوری تک حالته (SingleMode) دارای دو دسته بندی از نوع فیبرهای نوری OS1 و OS2 می باشند. از این کابل ها معمولا در مسافت های طولانی استفاده می شود و منبع نور در آن ها لیزرها هستند. کابل های فیبر نوری تک حالته به صورت مستقیم و بدون شکست، نور را انتشار خواهند داد.

کابل های فیبر نوری چند حالته (MultiMode) دارای 5 دسته بندی به صورت OM1، OM2، OM3، OM4 و OM5 می باشند. در این کابل ها انتشار نور در چندین حالت مختلف صورت خواهد گرفت و از آن ها در مسیرهای کوتاه استفاده خواهد شد.

به عنوان نمونه ای از کابل های فیبر نوری چند حالته (MultiMode)، می توان به کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable با پارت نامبر QK734A اشاره کرد.

هسته به کار رفته در کابل های فیبر نوری چند حالته دارای قطری به اندازه 50 یا 62.5 میکرومتر است. این کابل ها پهنای باند بالاتری را نسبت به کابل های فیبر نوری تک حالته به سیستم ارائه خواهند داد و در نتیجه داده ها و اطلاعات بیشتری به وسیله آن ها قابل انتقال خواهد بود.

لازم به ذکر است که کابل های OM4 قادر به انتقال اطلاعات با سرعت 100 گیگابیت بر ثانیه در مسافت 150 متری و کابل های OM3 قادر به انتقال اطلاعات با سرعت 100 گیگابیت بر ثانیه در مسافت 100 متری خواهند بود.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable نمونه ای از کابل های تولید شده توسط شرکت اچ پی است که در بازار تجهیزات رایانه ای با پارت نامبر QK734A یافت می‌شود.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable دارای مشخصاتی به شرح زیر می‌باشد:

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: QK734A

اسپیر پارت: 656429-001

نام محصول: کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable

نوع کابل: Multi-Mode OM4

نوع فیبر نوری: Multi-Mode

طول کابل: 5 متر

تکنولوژی کابل: Fibre Optic

مدل کانکتور: 2 x LC MultiMode

رنگ روکش کابل: آبی

قطر هسته / قطر روکش: 50 / 125 میکرومتر

محدوده دمای عملیاتی: بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

در اینجا به صورت مختصر به معرفی کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable و مشخصات فنی مربوط به این محصول خواهیم پرداخت.

در طراحی کابل فیبر نوری HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable از تکنولوژی Fibre Optic استفاده شده است.

کابل اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable با پارت نامبر QK734A قادر است در دمای عملیاتی بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد کار کند.

کانکتور به کار رفته در کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable از نوع 2 x LC MultiMode می باشد.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable با پارت نامبر QK734A از طولی به اندازه 5 متر بهره برده است.

روکش تعبیه شده بر روی کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable به رنگ آبی است و قطر آن معادل 125 میکرومتر می‌باشد.

کابل اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable دارای هسته ای به قطر 50 میکرومتر است.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable با پارت نامبر QK734A از کابل های فیبر نوری چند حالته یا MultiMode و در دسته بندی OM4 می باشد. این کابل ها قادرند تا مسافت 550 متری با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه داده ها و اطللاعات را انتقال دهند.

لازم به ذکر است که می توان از کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable جهت راه اندازی شبکه های پر سرعت استفاده کرد.

“جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cale می توانید با مشاوران فروش ما در شرکت پردازش رایان پژواک در تماس باشید و از راهنمایی های آن ها استفاده نمایید.”

توضیحات تکمیلی

برند

اچ پی ای

پارت نامبر

QK734A

اسپیرپارت

656429-001

نام محصول

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable

نوع کابل

Multi-Mode OM4

نوع فیبر نوری

Multi-Mode

طول کابل

5 متر

تکنولوژی کابل

Fibre Optic

مدل کانکتور

2x LC MultiMode

رنگ روکش کابل

آبی

قطر هسته / قطر روکش

50 / 125 میکرومتر

محدوده دمای عملیاتی

بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان
شما می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی سرورهای HPE در تماس باشید
داخلی 218 - 219 - 220
با من تماس بگیرید: