هارد سیگیت EXOS ST8000NM001A ظرفیت 8 ترابایت

(دیدگاه کاربر 1)

ST8000NM001A

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

هارد سیگیت EXOS ST8000NM001A ظرفیت 8 ترابایت دارای رابط SAS.0 است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

هارد سیگیت EXOS ST8000NM001A ظرفیت 8 ترابایت

هارد ذخیره ساز سیگیت از سری EXOS دارای ظرفیت های مختلف و رابط SATA3.0 است. این هارد ها مناسب برای استفاده در سرور و سیستم ‌های ذخیره‌ سازی تحت شبکه (NAS) بوده و از پروتکل RAID پشتیبانی می کنند. این‌سری از هارد ها قابلیت کارکرد مداوم و بدون وقفه را دارا هستند. همچنین می‌ توان از این هارد سرور سیگیت به‌ عنوان محلی امن برای ذخیره ‌سازی و آرشیو کردن فیلم، عکس و اطلاعات شخصی استفاده کرد. این هارد سرور دارای سیستم مدیریت پیشرفته مصرف انرژی است.هارد سیگیت مدل Exos ظرفیت 8ترابایت ST8000NM001A

سیگیت شرکت آمریکایی تولیدکننده تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات است، که بعنوان بزرگترین تولیدکننده هارد دیسک در جهان شناخته می‌شود.هارد سیگیت مدل Exos ظرفیت 8ترابایت 

هارد سیگیت مدل Exos ظرفیت8ترابایت این شرکت، در سال ۱۹۷۹ توسط آلن شوگرت با نام شوگرت تکنولوژی، در جزایر کیمن تاسیس شد. در حال حاضر دفتر مرکزی شرکت سیگیت در شهر دوبلین، ایرلند قرار دارد. دفتر عملیاتی و بخش اجرایی آن، در کوپرتینو، کالیفرنیا مستقر می‌باشد.

شرکت سیگیت در توسعه درایوهای هارد دیسک مهم‌ترین نقش را داشته، که فعالیت خود را در این زمینه، در سال ۱۹۸۰ با عرضه درایوهای اس‌تی-۵۰۶ با حجم ۵ مگابایت، آغاز نمود. این شرکت، در طول دهه ۱۹۸۰ اصلی‌ترین تولیدکننده قطعات در بازار ریزرایانه‌ها، محسوب می‌شد.

شرکت سیگیت در سال ۱۹۸۹، کنترل دیتا کورپوریشن را، خریداری نمود. در سال ۲۰۰۶ نیز، تمام سهام شرکت مکستور را به قیمت ۱.۹ میلیارد دلار خریداری کرد.

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان