اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 400GB SAS 12G MU SFF

822555-B21

معرفی کوتاه :

اس اس دی اچ پی HP/HPE 400GB SAS 12G MU SFF با ظرفیت 400 گیگابایت در فرم فکتور 2.5 اینچ و با پارت نامبر 822555-B21 تولید شده است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

اس اس دی اچ پی HP/HPE 400GB SAS 12G MU SFF با پارت نامبر 822555-B21

اس اس دی ها یکی از انواع هاردهای موجوددر بازار بوده که از سرعت بالاتری نسبت به هارد دیسک ها برخوردارند و با داشتن ویژگی های خاص خود، توانسته سرعت و کارایی سیستم را به صورت قابل توجهی افزایش دهد.

در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر میتوان، از اس اس دی ها و هارد دیسک ها در کنار هم و به صورت هم زمان استفاده کرد.

دسته بندی اس اس دی ها بر اساس نوع حجم کاری شامل :

  1. Read Intensive یا RI : این نوع از حجم کاری مناسب برای محیط هایی است که در آن ها بیشتر از خواندن اطلاعات استفاده می شود مانند وب سرورها و Read Caching.
  2. Write Intensive یا WI : این نوع حجم کاری برای محیط هایی است که نیاز به نوشتن داده ها در آن ها بیشتر از خواندن داده ها است، مانند تحلیل داده های کلان ، یا پردازش تراکنش های آنلاین .
  3. Mixed Use یا MU : برای محیط هایی مناسبند که هم نیاز به خواندن داده ها و هم نیاز به نوشتن داده ها دارند.

اس اس دی اچ پی HP/HPE 400GB SAS 12G MU SFF با ظرفیت 400 گیگابایت در فرم فکتور 2.5 اینچ و با پارت نامبر 822555-B21 تولید شده است، این اس اس دی جهت انتقال داده ها و اطلاعات از رابط SAS 12 Gb/s استفاده کرده است.

اس اس دی اچ پی HP/HPE 400GB SAS 12G MU SFF از نوع MU-Mixed Use بوده و چیپست به کار رفته در این اس اس دی TLC میباشد.

اس اس دی اچ پی HP/HPE 400GB SAS 12G MU SFF با مشخصات مذکور، جهت استفاده در سرورهای  HPE ProLiant G8-G9-G10  طراحی شده اند.

مشخصات فنی اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 400GB SAS 12G MU SFF :

برند: اچ پی / اچ پی ای

پارت نامبر: 822555-B21

مدل: MO0400JFFCF

ظرفیت: 400 گیگابایت

فرم فکتور: 2.5 اینچ

رابط: SAS 12 Gb/s

نوع: MU-Mixed Use

سرعت خواندن ترتیبی: 950 مگابیت بر ثانیه

سرعت نوشتن ترتیبی: 510 مگابیت بر ثانیه

نوع چیپست: TLC

سازگار با: HP ProLiant G8-G9-G10

Spare Part: 822784-001

Assembly Part: 822552-001

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان