اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SATA MU SFF

804625-B21

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SATA MU SFF با پارت نامبر 804625-B21 ، با ظرفیت 800 گیگابایت و در فرم فکتور 2.5 اینچی تولید شده است

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SATA MU SFF با پارت نامبر 804625-B21

شرکت اچ پی یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید اس اس دی است. این کمپانی انواع مختلفی از اس اس دی سرور را با ظرفیت های متفاوت تولید و به بازار عرضه کرده است.  اس اس دی ها تاثیر زیادی در سرعت عملکرد یک سیستم دارند. این اس اس دی ها از سرعت بالایی جهت خواندن و نوشتن (Read & Write) داده ها و اطلاعات برخوردارند.

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SATA MU SFF با سرعت بالایی که دارند در کاهش زمان بوت شدن سیستم، اجرای انواع نرم افزارها و بارگذاری آنها، ذخیره و کپی کردن فایل و بازکردن فایلها تاثیر بسزایی دارند.

جهت بیشتر بالابردن سرعت سیستم و سرورها، امکان استفاده هم زمان از اس اس دی و هارد دیسک ها وجود دارد. در طراحی اس اس دی ها از حافظه فلش استفاده شده است. اس اس دی ها مانند فلش مموری عمل می کنند اما از نظر ظاهری با آن متفاوتند.

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SATA MU SFF با پارت نامبر 804625-B21 ، با ظرفیت 800 گیگابایت و در فرم فکتور 2.5 اینچی تولید شده است، این اس اس دی از نوع MU-Mixed Use و در نسل SATA SC SSD طراحی شده است.

نوع چیپست به کار رفته در این اس اس دی eMLC بوده و از سرعت 535 مگابیت بر ثانیه جهت خواندن ترتیبی و سرعت 380 مگابیت بر ثانیه جهت نوشتن ترتیبی داده ها و اطلاعات بهره برده اند.

مشخصه های دیگری از اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SATA MU SFF که در بازار با آنها شناخته می شوند Assembly Part و Spare Part  است که به ترتیب برابرند با 804612-B21 و 805381-B21. این هارد سرور با ظرفیت 800 گیگابایت جهت استفاده در سرورهای ProLiant طراحی شده اند و در سرورهای نسل هشتم و نهم کاربرد دارند.

مشخصات اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SATA MU SFF :

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: 804625-B21

فرم فکتور: 2.5 اینچ

رابط: SATA 6 Gb/s

ظرفیت: 800 گیگابایت

نسل: SATA SC SSD

نوع چیپست: eMLC

سرعت خواندن ترتیبی: 535 مگابیت بر ثانیه

سرعت نوشتن ترتیبی: 380 مگابیت بر ثانیه

سازگار با: HP ProLiant G8-G9

Spare Part: 805381-001

Assembly Part: 804612-003

Model: LK0800GEYMU

Type: MU-Mixed Use

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان