اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SFF SATA VE SC

728743-B21

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

اس اس دی اچ پی HP/HPE 800GB 6G SFF SATA VE SC در فرم فکتور 2.5 اینچی و ظرفیت 800 گیگابایت تولید شده اند، اینترفیس به کار رفته در طراحی این نوع اس اس دی، SATA 6 Gb/s میباشد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

اس اس دی اچ پی HP/HPE 800GB 6G SFF SATA VE SC با پارت نامبر 728743-B21

شرکت اچ پی با تولید اس اس دی، به گونه ای دیگر وارد بازار جهانی شد. اس اس دی ها در مقایسه با هارد دیسک ها، از سرعت بالاتر و میزان مصرف انرژی کمتری بهره برده اند. اس اس دی ها جهت ذخیره سازی داده ها و اطلاعات از حافظه فلش که ساختاری همانند مموری موبایل دارند استفاده می کنند.

اس اس دی ها ذخیره داده ها و اطلاعات را در میکروچیپ ها انجام می دهند. اس اس دی ها به دلیل اینکه مانند هارد دیسک ها نیازی به چرخش و پیدا کردن داده ها و اطلاعات از روی هد را ندارند از سرعت عملکرد بالاتری برخوردارند.

تست اس اس دی میبایست در زمان پر بودن آن انجام گیرد، زیرا کارایی اس اس دی های پر و اس اس دی های خالی با هم متفاوتند. اس اس دی ها جهت دسترسی، خواندن و نوشتن داده ها و اطلاعات، کاملا الکترونیکی عمل می کنند.

اس اس دی ها به طور قابل توجهی از قابلیت اطمینان بالایی برخوردارند. استفاده از اس اس دی ها، زمان تاخیر را به حداقل می رسانند و گرمای تولید شده کمتری را به همراه دارند. نصب سیستم عامل بر روی اس اس دی ها، سرعت لودینگ و اجرای آن را افزایش خواهد داد.

اس اس دی اچ پی HP/HPE 800GB 6G SFF SATA VE SC با سه مشخصه پارت نامبر 728743-B21، Spare Part با شماره 728769-001 و Assembly Part با شماره 717968-003 شناخته می شوند.

اس اس دی اچ پی HP/HPE 800GB 6G SFF SATA VE SC با پارت نامبر 728743-B21 در فرم فکتور 2.5 اینچی و ظرفیت 800 گیگابایت تولید شده اند، اینترفیس به کار رفته در طراحی این نوع اس اس دی، SATA 6 Gb/s میباشد و از چیپستی از نوع MLC بهره برده اند. طراحی این اس اس دی ها در نسل SATA SSD صورت گرفته است. از اس اس دی های اچ پی ای با ظرفیت 800 گیگابایت میتوان در سرورهای ProLiant نسل هشتم، نهم و دهم استفاده کرد.                                                                                                                                                

 اطلاعات اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 800GB 6G SFF SATA VE SC :

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: 728743-B21

ظرفیت: 800 گیگابایت

فرم فکتور: 2.5 اینچ

رابط: SATA 6 Gb/s

نسل: SATA SSD

نوع: VE

نوع چیپست: MLC

سازگار با: HP ProLiant G8-G9-G10

Spare Part: 728769-001

Assembly Part: 717968-003

Model: VK0800GDJYA

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان