اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 960GB SATA 6G MU M.2 2280

875492-B21

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

حافظه اس اس دی سرور HP/HPE 960GB SATA 6G MU M.2 2280 با پارت نامبر 875492-B21 از رابط SATA 3.0 جهت اتصال به قطعات سرور بهره برده و با حداکثر سرعت 6 گیگابیت در ثانیه می تواند دیتا را منتقل نماید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 960GB SATA 6G MU M.2 2280 با پارت نامبر 875492-B21

حافظه اس اس دی سرور یک حافظه ذخیره ساز از نوع اینترنال است که با سرورهای سری پرولاینت نسل نهم و دهم شرک HP نیز سازگاری دارد. این حافظه SSD سرور دارای فرم فکتور 2.5 اینچی SFF بوده و برای ذخیره سازی دیتا از ظرفیت 960 گیگابایت بهره می برد که می تواند حجم بالایی از اطلاعات را با سرعت بالا ذخیره نماید.

حافظه اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 960GB SATA 6G MU M.2 2280 با پارت نامبر 875492-B21 از رابط SATA 3.0 جهت اتصال به قطعات سرور بهره برده و با حداکثر سرعت 6 گیگابیت در ثانیه می تواند دیتا را منتقل نماید.

این محصول از نظر فیزیکی در ابعاد مناسب و وزنی سبک به بازار تجهیزات سرور با کیفیت عالی ارائه شده و قابلیت خواندن دیتا با حداکثر سرعت 530 مگابایت برثانیه را دارد و دارای ویژگی Digitally Signed Firmware (DS) و Read Intensive (RI) می باشد.
SSD های اچ پی ویژگی های حیاتی مراکز داده که شامل تشخیص مسیر خطا و قدرت شگفت انگیز حفاظت اطلاعات می شود را ارائه می دهد.

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان