سوئیچ HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module

419329-001

معرفی کوتاه :

سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem برای اتصال مستقیم هر تیغه سرور با دستگاه های شبکه ای خارجی استفاده می شود.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem با اسپیر پارت 419329-001

سوئیچ ها یکی از اساسی ترین اجزاء شبکه ها هستند که با اتصال دستگاه های مختلف به یکدیگر و با منظور به اشتراک گذاشتن منابع، به سیستم ها کمک می کنند. بنابراین سوئیچ ها وظیفه برقراری ارتباط بین دستگاه ها در یک شبکه محلی، و انتقال داده ها و اطلاعات از دستگاه مبدا به دستگاه مقصد را بر عهده دارند.

در سوئیچ ها برای هوشمندانه تر عمل کردن هدایت بسته های داده، پردازنده هایی وجود دارد که بسته های ورودی و خروجی را بافر می کنند. سوئیچ ها به محض اتصال دستگاه ها به خود، آدرس فیزیکی یا آدرس MAC آن ها را یادداشت می کنند.

با استفاده از این آدرس ها، سوئیچ مشخص خواهد کرد که بسته های داده از کدام دستگاه دریافت شده و به کدام یک از دستگاه ها می بایست ارسال شوند. سپس در صورت مطابقت داشتن آدرس دستگاه مقصد، آن داده ها و اطلاعات را ارسال خواهد کرد.

تصویری از سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem با اسپیرپارت 419329-001 :

تصویری از سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem با اسپیرپارت 419329-001

مشخصات فنی سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem به شرح زیر است:

Brand: HPE

Spare Part: 419329-001

Product Type: Expansion Module

Interfaces/ports: 16 X 1000base-t Downlinks

Interfaces/ports Details: 16 X Rj-45 1000base-t Copper Uplinks

Connectivity Media: Twisted Pair 1000base-t

Data Transfer Rate: 1gbps Gigabit Ethernet Full-duplex

Form Factor: Plug-in Module

Compatibility: HP Bladesystem C7000

سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem برای اتصال مستقیم هر تیغه سرور با دستگاه های شبکه ای خارجی استفاده می شود. این دستگاه برای مراکز داده ها یا زیرساخت های شبکه بسیار ایده آل خواهد بود.

سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem ، دارای 16 پورت داخلی 1 گیگابایتی از نوع RJ-45 می‌باشد. این سوئیچ ها می‌توانند مسیری بدون تغییر و مسدود کننده، بین سرور و شبکه را ارائه دهند.

سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem با اسپیر پارت 419329-001 به گونه ای طراحی شده اند که در یک محفظه I/O از کلاس C-Class (در انکلوژرهای بلید مدل C7000) قرار می گیرند. در صورتی که این دستگاه ها به صورت جفتی نصب شوند می توانند مسیرهای افزایشی بیشتری را در اختیار شبکه قرار دهند.

سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem با عنوان ماژول توسعه نیز شناخته شده می‌باشد. این سوئیچ ها با استفاده از رسانه های ارتباطی Twisted Pair 1000base-t کار می‌کنند.

نرخ انتقال داده در سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem معادل 1 گیگابیت بر ثانیه می‌باشد.

سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem از فرم فکتوری با نوع Plug–in Module بهره برده است.

اینترفیس یا پورت در نظر گرفته شده برای پیوندهای سطح پایین در سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem از نوع 16X 1000base-t Downlinks می باشد. در این سوئیچ ها برای پیوندهای مسی نیز از اینترفیس 16X RJ-45 1000base-t Copper Uplinks استفاده می شود.

با توجه به توضیحات ذکر شده در مورد سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem، می توان از این محصول جهت سوئیچ کردن دستگاه ها در انکلوژرهای بلید اچ پی مدل C7000 استفاده کرد.

” جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوئیچ اچ پی HPE 1Gb Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem با اسپیرپارت 419329-001 با ما و مشاوران فروش ما در شرکت پردازش رایان پژواک در ارتباط باشید. شما می توانید این محصول را از این مجموعه با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید. “

  • برچسب ها :
محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان