ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver

QK724A

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver با پارت نامبر QK724A از فرم فکتوری از نوع Plug-in Module بهره برده است.

2,200,000 تومان

موجود در انبار

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver با پارت نامبر QK724A

SFP ها یک درگاه پرسرعت و منعطف هستند که در روترها، سوئیچ ها و … مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این قطعه امکان انتقال داده ها و اطلاعات را از طریق کابل های مسی و یا فیبرهای نوری فراهم می‌کند.

از مزایای استفاده از پورت های SFP می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انعطاف پذیر بودن
  • تبادل داده ها و اطلاعات در چندین حالت مختلف
  • پشتیبانی از قابلیت هات پلاگ Hot – Plug
  • توانایی کار با انواع کابل های مسی و نوری

در انتقال داده ها و اطلاعات، سرعت می تواند یکی از مهم ترین ویژگی ها باشد. انتقال اطلاعات با استفاده از روش های مختلفی قابل انجام خواهد بود، فیبرهای نوری نمونه ای از روش هایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

همانطور که می دانید سرعت انتقال داده ها و اطلاعات توسط نور بسیار بالاتر از سرعت انتقال داده ها توسط برق می باشد. به همین دلیل است که فیبرهای نوری در بین کاربران، بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پورت های SFP شکاف یا اسلات هایی هستند که جهت نگهداری ماژول فرستنده گیرنده های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند. این پورت ها به همراه ماژول فرستنده گیرنده، اتصال سوئیچ و روترها را بر روی شبکه امکانپذیر خواهند کرد.

ماژول اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver توسط پورتی از نوع SFP+ پشتیبانی خواهد شد.

کاربرد ماژول های SFP در تبدیل کردن سیگنال های دیجیتالی به سیگنال های نوری و بالعکس می باشد. ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver همانند ماژول های فرستنده گیرنده دیگر، در دسته تجهیزات Transceiver ها قرار می گیرد. این تجهیزات قطعاتی را شامل می شوند که جهت تقویت سیگنال ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

تجهیزات ترنسیور Transceiver تجهیزاتی هستند که کار Transmit و Receive کردن داده ها و اطلاعات را انجام می دهند. این تجهیزات تقریبا در تمامی دستگاه هایی که جهت برقراری ارتباط بین دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند کاربرد خواهند داشت.

ماژول فیبر نوری HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت اچ پی است که با پارت نامبر QK724A به بازار عرضه می‌شود.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave ماژول فرستنده گیرنده ای است که ظاهری فلزی داشته و به راحتی قابل جابجایی و تعویض می‌باشد. این قطعه با اتصال به یک دستگاه دیگر توسط کابل، امکان انتقال داده ها و اطلاعات را فراهم خواهد کرد.

در اینجا اطلاعات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver به صورت مختصر شرح داده خواهد شد:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: QK724A
نام محصول: ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 16 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: FibreChannel
تکنولوژی اتصال: سیمی Wired
مدل کانکتور: LC Duplex
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)

نوع پیشرفته تری از ماژول های SFP وجود دارد که به ماژول های SFP+ شناخته می شوند، این ماژول ها از نظر ظاهری دارای اندازه ای بزرگتر از SFP ها هستند و با سرعت 16 گیگابیت بر ثانیه قادر هستند داده ها و اطلاعات را انتقال دهند.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave با پارت نامبر QK724A از فرم فکتوری از نوع Plug-in Module بهره برده است. این ماژول ها در داخل پورت های +SFP قرار خواهند گرفت.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver با پارت نامبر QK724A (فرستنده گیرنده موج کوتاه HPE) جهت استفاده در سوئیچ های سری B طراحی و تولید شده است. اتصال این ماژول ها با استفاده از کانکتور LC با طول موج کوتاه و با کانال فیبر 16 گیگابیتی صورت خواهد گرفت.

سرعت انتقال داده ها و اطلاعات در ماژول فیبر نوری HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver برابر با 16 گیگابیت بر ثانیه است.

تکنولوژی شبکه به کار رفته در ماژول اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave از نوع تکنولوژی FibreChannel می باشد. این ماژول ها در دمای عملیاتی بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد یا بین 32 تا 158 درجه فارنهایت کار می‌کنند.

ماژول فیبر نوری HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver با پارت نامبر QK724A از تکنولوژی اتصال سیمی یا Wired بهره برده است. مدل کانکتور مورد استفاده در این ماژول ها از نوع LC Duplex می‌باشد.

” شما می توانید ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver با پارت نامبر QK724A را از شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید. کارشناسان فروش این مجموعه آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما کاربران گرامی می‌باشند. “

محصولات مرتبط
انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure با پارت نامبر Q1J10A

انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure

PN: Q1J10A
76,000,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,100,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
5,200,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
محفظه هارد ذخیره ساز شبکه Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9 با پارت نامبر 724865-B21

محفظه DVD اچ پی Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9

PN: 724865-B21
2,000,000 تومان
رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR با پارت نامبر 805358-B21

رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR

PN: 805358-B21
10,200,000 تومان