ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver

AJ716B

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716B توسط پورت های SFP+ قابل پشتیبانی خواهد بود.

900,000 تومان

موجود در انبار

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716B

داده ها و اطلاعات بین چندین دستگاه در شبکه، با استفاده از روش های مختلفی انتقال داده خواهند شد. یکی از این روش ها انتقال اطلاعات به وسیله فیبرهای نوری است، با توجه به اینکه سرعت انتقال اطلاعات توسط نور خیلی بیشتر از سرعت انتقال اطلاعات توسط برق می باشد، بنابراین استفاده از فیبرهای نوری مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

تعریفی از پورت و ماژول SFP:

پورت SFP به نوعی شکاف یا اسلات که برای نگهداری ماژول های فرستنده گیرنده (Transceiver) طراحی شده اند گفته می شود. این قطعات امکان اتصال سوئیچ ها، روترها و … را بر روی شبکه فراهم می کنند.

ماژول های SFP یک قطعه فلزی کوچک و قابل تعویض هستند که امکان انتقال داده ها را بین دو دستگاه (در صورت اتصال به دستگاه دیگر توسط کابل) که در فواصل طولانی از هم قرار دارند برقرار می کنند.

ماژول های SFP می توانند بسته به مدل و طول موج در نظر گرفته شده برای آن ها، ارتباط بین چندین دستگاه را در فاصله های طولانی امکانپذیر کنند. انتقال داده ها و اطلاعات بین دو دستگاه با استفاده از یک فرستنده گیرنده Transceiver یا ماژول SFP+ و با استفاده از کابل کشی مناسب صورت خواهد گرفت.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver نمونه ای از ماژول های تولید شده توسط شرکت اچ پی است که به عنوان مبدل سیگنال های دیجیتالی و نوری عمل می کند. این ماژول های فیبری با پارت نامبر AJ716B طراحی و به بازار عرضه شده اند.

در اینجا به شرح مختصری از مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver خواهیم پرداخت:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: AJ716B
نام محصول: ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 8 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: FibreChannel
تکنولوژی اتصال: سیمی Wired
مدل کانکتور: LC Duplex
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)

ماژول فیبر نوری HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716B دارای فرم فکتور Plug-in Module می باشد و در دمای عملیاتی بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد یا بین 32 تا 158 درجه فارنهایت کار می کند.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP Plus با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه داده ها و اطلاعات را بین دستگاه ها انتقال خواهد داد. ماژول اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716B توسط پورت های SFP+ قابل پشتیبانی خواهد بود.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver از تکنولوژی شبکه FibreChannel بهره برده است.

اتصال ماژول HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver توسط کانکتوری از نوع LC Duplex صورت می گیرد (جهت استفاده از ماژول های SFP یکی از کانکتورهای LC، FC و ST کاربرد خواهند داشت).

تکنولوژی اتصال به کار رفته در ماژول فیبر نوری HPE B-series 8Gb Shortwave Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver از نوع سیمی یا Wired می باشد.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC Pack SFP+ Transceiver در دسته تجهیزات Transceiver ها قرار می‌گیرد. این تجهیزات وظیفه تقویت سیگنال ها را بر عهده دارند و کاربرد آن ها در اکثر دستگاه هایی که برای برقرای ارتباط مورد استفاده قرار می گیرند مشاهده می شود. بنابراین تجهیزات Transceiver، Transmit و Receive کردن داده ها و اطلاعات را انجام خواهند داد.

پورت های SFP به همراه ماژول های ویژه، به کاربران این امکان را خواهند داد تا کابل های نوری را مانیتورینگ کنند. این قابلیت ردیابی دما، توان های ورودی و خروجی، ولتاژهای پشتیبانی کننده و … را امکانپذیر خواهد کرد.

انعطاف پذیر بودن، پشتیبانی از قابلیت هات پلاگ Hot – Plug، توانایی کار با کابل های مسی و کابل های نوری، و همچنین امکان تبادل داده ها و اطلاعات در چندین حالت از مزایایی می باشد که در طراحی پورت های SFP به کار گرفته شده است.

” جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716B با کارشناسان فروش ما در شرکت پردازش رایان پژواک در تماس باشید. شما می توانید محصول مذکور را با بهترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید. “

محصولات مرتبط
انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure با پارت نامبر Q1J10A

انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure

PN: Q1J10A
76,000,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,100,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
5,200,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
محفظه هارد ذخیره ساز شبکه Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9 با پارت نامبر 724865-B21

محفظه DVD اچ پی Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9

PN: 724865-B21
2,000,000 تومان
رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR با پارت نامبر 805358-B21

رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR

PN: 805358-B21
10,200,000 تومان