ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

455883-B21

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه داده ها و اطلاعات را انتقال خواهد داد.

1,100,000 تومان

موجود در انبار

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

پورت SFP به پورت هایی گفته می شود که دارای درگاهی پرسرعت و منعطف هستند و جهت استفاده در سوئیچ ها، روترها و … طراحی و تولید شده اند. این پورت ها از شکاف یا اسلات هایی تشکیل شده اند که در درون آن ها ماژول های فرستنده گیرنده (فیبرهای نوری) قرار می گیرند. انتقال داده ها و اطلاعات در پورت های SFP از طریق فیبرهای نوری و به وسیله کابل های مسی امکان پذیر خواهد بود. با استفاده از این قطعات، امکان اتصال سوئیچ و روترها به شبکه فراهم خواهد شد.

پورت های SFP داده ها و اطلاعات را در چندین حالت تبادل خواهند کرد، این پورت ها از قابلیت هات پلاگ Hot-Plug پشتیبانی کرده و همچنین دارای انعطاف پذیری بالایی می‌باشند.

یکی از مهم ترین ویژگی ها در هنگام انتقال داده ها و اطلاعات، سرعت انتقال می باشد. سرعت انتقال اطلاعات با استفاده از فیبرهای نوری در مقایسه با سرعت انتقال اطلاعات توسط انرژی برق خیلی بالاتر است، درنتیجه استفاده از فیبرهای نوری مورد توجه کاربران بسیاری قرار خواهد گرفت.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver نمونه ای از تجهیزات تولید شده توسط شرکت اچ پی می‌باشد که با پارت نامبر 455883-B21 به بازار عرضه شده است.

در ادامه به شرح مختصری از مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver می پردازیم:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: 455883-B21
نام محصول: ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: 10GBase-SR
تکنولوژی اتصال: سیمی Wired
طول موج: 850 نانومتر
فاصله پشتیبانی شده برای کابل های OM4: برابر 400 متر
فاصله پشتیبانی شده برای کابل های OM3: برابر 300 متر
مدل کانکتور: LC Duplex
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21 به وسیله کابل فیبر نوری به دستگاه دیگری متصل خواهد شد و از این طریق قادر خواهد بود تا داده ها و اطلاعات را بین دستگاه های مختلف منتقل کند.

پشتیبانی ماژول HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21 توسط پورتی از نوع SFP+ صورت خواهد گرفت. این ماژول ها نمونه ای پیشرفته تر از ماژول های SFP هستند که برخی از آن ها تا سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه و برخی دیگر تا سرعت 16 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی خواهند کرد.

ماژول اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver وظیفه تبدیل سیگنال های دیجیتالی به سیگنال های نوری (و بالعکس) را بر عهده دارد. این ماژول ها بخشی از دسته تجهیزات Transceiver ها (تجهیزاتی که برای تقویت سیگنال ها مورد استفاده قرار می گیرند) می باشند.

در دستگاه هایی که برای برقراری ارتباط کاربرد دارند از تجهیزات Transceiver استفاده خواهد شد. این تجهیزات Transmit و Receive کردن سیگنال ها را انجام می‌دهند.

فرم فکتور در نظر گرفته شده برای ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21 از نوع Plug-in Module است. طول موج پشتیبانی شده در این ماژول ها 850 نانومتر می‌باشد.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21 برای کابل های OM4 تا 400 متر و برای کابل های OM3 تا 300 متر فاصله را پشتیبانی خواهد کرد.

ماژول اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver در داخل پورت های SFP+ قرار خواهد گرفت. این پورت ها ارتقا یافته همان پورت های SFP هستند که در اندازه بزرگتری طراحی شده‌اند.

ماژول فیبر نوری HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver از تکنولوژی شبکه 10GBase-SR و تکنولوژی اتصال از نوع سیمی یا Wired بهره برده است. اتصال این ماژول ها به کابل های فیبر نوری با استفاده از کانکتور LC Duplex صورت می‌گیرد.

این کانکتورها محبوبترین کانکتورهایی هستند که برای برنامه های کاربردی با تراکم بسیار بالا ایده آل هستند. بیشترین استفاده از کانکتورهای LC در شبکه های فیبر نوری SAN و LAN مشاهده می‌شود.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه داده ها و اطلاعات را انتقال خواهد داد. دمای عملیاتی در این ماژول ها بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد یا بین 32 تا 158 درجه فارنهایت می‌باشد.

” مشاوران فروش شرکت پردازش رایان پژواک آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما کاربران گرامی در مورد ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21 و دیگر قطعات سروری می باشند، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. “

محصولات مرتبط
انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure با پارت نامبر Q1J10A

انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure

PN: Q1J10A
76,000,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
5,200,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
محفظه هارد ذخیره ساز شبکه Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9 با پارت نامبر 724865-B21

محفظه DVD اچ پی Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9

PN: 724865-B21
2,000,000 تومان
رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR با پارت نامبر 805358-B21

رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR

PN: 805358-B21
10,200,000 تومان
اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF با پارت نامبر R0Q74A

اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF

PN: R0Q74A
173,000,000 تومان