سرور اچ پی HPE DL380 G9 LFF

(دیدگاه کاربر 1)
معرفی کوتاه :

HPE DL380 G9 LFF یکی از اولین سرورهای ProLiant است که از HPE Persistent Memory پشتیبانی می کند و عملکرد و انعطاف پذیری داده ها را ارائه می دهد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

سرور اچ پی HPE ProLiant Server DL380 G9 LFF

سرور یکی از بهترین سرور ها برای برنامه های تجاری و  کارهای حساس و مهم، سرور HPE ProLiant DL380 G9 LFF است.  این سرور جزء اولین سیستم های ProLiant برای پشتیبانی از NVDIMM های حافظه پایدار HPE است، که برای برنامه های تجاری مشترک و بار کاری مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین از ویژگی های بارز آن، مرکز داده استاندارد است، که  بهترین عملکرد و قابلیت اطمینان در سبد پردازنده دوگانه HPE را دارد.

شرح حالی از این سرور اچ پی HPE DL380 G9 LFF

سرور اچ پی HPE DL380 G9 LFF فقط یکی از سرورهای پرفروش HPE است، که HP آن را “استاندارد دیتاسنتر” معرفی می کند.

این سرور از جدیدترین فناوری ها پشتیبانی می کند و ماموریت انجام راه حل های مشترک تجاری و برنامه های مهم را دارد . فن آوری های جدید آن، شامل 25GbE و پشتیبانی از حافظه پایدار HPE است.

NVDIMM های HPE برای سرورهای سری ProLiant بهینه شده و عملکرد پیشرفته ای برای پایگاه داده ها و کارهای تحلیلی ارائه می دهد.

نحوه ی اجرای این سرور اچ پی HPE DL380 G9 LFF

حداکثر دو پردازنده خانوادگی Intel Xeon E5-2600 v4 یا Intel E5-2600 v3 را می توان در DL380 Gen9 نصب کرد. پردازنده های Intel Xeon E5-2600 v4  ،23٪ عملکرد بهتری را نسبت به پردازنده های E5-2600 v3 دارد.

حافظه ی مورد استفاده در سرور HPE DL380 G9 LFF

ProLiant DL380 G9 LFF حداکثر 24 ماژول HPE DDR4 SmartMemory را پشتیبانی می کند. با استفاده از HPE SmartMemory، سرپرستان می توانند انتظار افزایش 21 درصدی عملکرد، نسبت به ماژولهای حافظه غیر HP داشته باشند.

DL380 G9 LFF همچنین یکی از اولین سرورهای ProLiant است که از HPE Persistent Memory پشتیبانی می کند و عملکرد و انعطاف پذیری داده ها را ارائه می دهد. این سرور، علاوه بر اینکه به حافظه ی چشمگیر 3 ترابایت مجهز است، 128 گیگابایت ماژول DDR4 LRDIMM را در هر 24 شکاف پوشش قرار می دهد.

برای اینکه سرعت حافظه به 2400MHz ارتقا پیدا کند باید با یک پردازنده V4 سازگار جفت شود.

به طور خلاصه می توان گفت:

جدیدترین پردازنده های Intel Xeon ، گزینه های NVDIMM و یک مدل  جدید Universal Media Bay ، از امکانات این سرور است. این سرور کلیه معاملات اعم از ابتدایی ترین تا برنامه های مهم را می تواند اجرا کند.

مشخصات سرور اچ پی HPE DL380 G9 LFF :

DL380 G9HPE DL380 G9 LFF
2670V3 *2
16GB 2133 DUAL RANK *2
P840-4GB
POWER 500W *2
331FLR
RAIL KIT

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان