کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter

665243-B21

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

پورت به کار رفته در کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter، دو پورت فیبری از نوع SFP+ می باشد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

1,300,000 تومان

موجود در انبار

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter با پارت نامبر 665243-B21

در اوایل پیدایش سیستم های کامپیوتری انتقال داده ها و اطلاعات توسط فلاپی دیسک صورت می گرفت. با مروز زمان و پیشرفت تکنولوژی، کارت هایی تولید و به بازار عرضه شدند که نقش واسط را بین کامپیوترها و شبکه ایفا می کنند. این کارت ها جهت اتصال به اینترنت و شبکه های محلی طراحی شده اند و وظیفه ترجمه داده ها و اطلاعات را به گونه ای که برای شبکه قابل فهم باشد بر عهده دارند.

تکنولوژی اتصال در کارت شبکه ها دارای دو نوع اتصال سیمی (Wired) و اتصال بی سیم (Wireless) می باشد.

در اتصال های سیمی یا Wired کارت شبکه به صورت پیش فرض بر روی مادربرد قرار گرفته است و یا جهت ارتقا بر روی سیستم قابل نصب خواهد بود. کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter که در اینجا به شرح اطلاعات فنی آن خواهیم پرداخت از نوع کارت شبکه های Wired می باشد.

در اتصال های Wireless یا بی سیم کارت شبکه به صورت پورت USB که معمولا دارای یک آنتن می باشد به شبکه متصل خواهد شد. در این نوع اتصال سیگنال های وایرلس از طریق امواج فرکانس رادیویی دریافت می شوند.

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter نمونه تولید شده توسط شرکت اچ پی است که جهت استفاده در سرورهای ProLiant طراحی و تولید شده است. این کارت شبکه ها در سرورهای ProLiant نسل های هشتم و نهم مورد استفاده قرار می گیرند.

در اینجا به توضیحات مختصری از مشخصات فنی کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter می پردازیم:

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter با پارت نامبر 665243-B21 دارای فرم فکتوری از نوع FlexibleLOM است. این کارت شبکه ها در نسل 10Gb 2-Port و با سرعت انتقال اطلاعاتی معادل 10 گیگابیت بر ثانیه طراحی و تولید شده اند.

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter دارای اینترفیس و یا گذرگاهی از نوع PCI Express 2.0 x8 می باشد. IEEE های استاندارد سازگار با این کارت شبکه، استانداردهای 802.3, 802.1ab, 802.3x, 802.3ad, 802.1p/ 802.1q, 802.3ae, 802.1Qau هستند.

تکنولوژی اتصال کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter از نوع Wired یا سیمی می باشد. در طراحی این کارت شبکه ها از پردازنده شبکه Intel® 82599 Controller استفاده شده است.

پورت به کار رفته در کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter، دو پورت فیبری از نوع SFP+ می باشد.

توان مصرفی در کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter با پارت نامبر 665243-B21 معادل 12 وات است.

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter در دمایی بین 0 تا 55 درجه سانتی گراد و یا 32 تا 131 درجه فارنهایت کار می کند.

اطلاعات فنی کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter :

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: 665243-B21

فرم فکتور: FlexibleLOM

نسل: 10Gb 2-Port

اینترفیس / نوع گذرگاه: PCI Express 2.0 x8

سرعت انتقال داده: 10 گیگابیت بر ثانیه

تکنولوژی اتصال: سیمی Wired

پردازنده شبکه: Intel® 82599 Controller

تعداد پورت: 2 پورت فیبری

نوع پورت: SFP+

توان مصرفی: 12 وات

دمای عملیاتی: بین 0 تا 55 درجه سانتی گراد (32 تا 131 درجه فارنهایت)

سازگار با: HP ProLiant G8 – G9 Servers

IEEE Compliance: 802.3, 802.1ab, 802.3x, 802.3ad, 802.1p/ 802.1q, 802.3ae, 802.1Qau

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter از تکنولوژی هایی به شرح زیر پشتیبانی می کند:

  • Configuration Utilities: پیکربندی سیستم با استفاده از ابزارهای متناسب با سیستم عامل
  • TCP/UDP/IP: استفاده از تکنیک های استاندارد بارگیری TCP/IP
  • Message Signaled Interrupt (Extended) (MSI-X): پیغام قطع وقفه
  • Active Health System: این تکنولوژی وظیفه نظارت و ثبت تغییرات در سخت افزار و پیکربندی سرور را بر عهده دارد و باعث خواهد شد تا کاربران اطلاعات دقیقی داشته و به سرعت به تشخیص مشکلات و رفع ایراد ها در سرور بپردازند.
  • Server Integration: با استفاده از این تکنولوژی راه حلی قوی و قابل اعتماد جهت ایجاد یک نقطه تماس واحد برای سرور و کارت های شبکه ارائه می شود، درنتیجه باعث یکپارچگی در سرورها خواهد شد.
  • Network Adapter Teaming: توسط تیم سازی شبکه، آداپتورها به عنوان یک آداپتور مجازی با هم کار کرده و به مدیران فناوری اطلاعات کمک می کنند تا به پهنای باند بیشتری دسترسی داشته باشند، درنتیجه تحمل خطا در شبکه افزایش خواهد یافت. همچنین باعث خواهند شد تا با کاهش هزینه ها، دسترسی و عملکرد سیستم نیز بهینه گردد.
  • Optimized for Virtualization: پشتیبانی مجازی‌سازی ورودی/خروجی برای VMware NetQueue و Microsoft VMQ
  • SNMP: پروتکلی مدیریتی جهت نظارت و مانیتورینگ
  • Preboot eXecution Environment (PXE): امکان توزیع نرم افزارهای غیر متمرکز، تعمیرات و عیب یابی از راه دور و  بوت شدن سرور جدید بر روی شبکه فراهم می شود.
  • Single-Root I/O Virtualization (SR-IOV): مکانیزمی برای ایجاد چندین عملکرد مجازی برای به اشتراک گذاشتن منابع PCIe
  • (DPDK)Data Plane Developer Kit: کیت توسعه دهنده داده
  • LED Indicators: امکان نمایش فعالیت شبکه و یکپارچگی داده ها در نمایشگرهای LED فراهم می شود تا عیب یابی سیستم به راحتی صورت گیرد.
  • Jumbo Frames: فریم های گسترده ای که باعث بهره وری بیشتر در انتقال داده ها و اطلاعات می شوند. این فریم ها 6 برابر فریم های استاندارد MTU (1500 بایت) قادر به انتقال داده ها و اطلاعات می باشند.
  • HPE Sea Of Sensors 3D: با استفاده از 32 سنسور حرارتی به تشخیص و ردیابی حرارت پرداخته و زمانی که حرارت از حد معمول بالاتر باشد، تنظیماتی را در سیستم اعمال می کند و از طریق آن مصرف انرژی را کاهش می دهد.
  • پروتکل شبکه محلی مجازی (VLAN) IEEE 802.1Q: امکان تقسیم شدن یک پورت فیزیکی را به 4 کارت شبکه مجازی فراهم می کند و از این روش امنیت داده ها را افزایش داده و عملکرد سیستم را بهینه خواهد کرد.

“جهت خرید کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter با پارت نامبر 665243-B21 با ما در شرکت پردازش رایان پژواک در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره ای کارشناسان فروش ما در این مجموعه بهره مند گردید.”

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان