کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack

AJ837A

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

تکنولوژی به کار رفته در کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A از نوع Fibre Optic است.

تماس بگیرید

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A

مجموعه ای از سیم ها که دارای جنسی از شیشه یا مس هستند، کابل های شبکه را تشکیل می دهند. این کابل ها به عنوان رسانه ای که داده ها و اطلاعات بر روی آن ها در جریان بوده و از دستگاهی به دستگاه دیگر انتقال می‌یابند عمل می‌کنند. بنابراین می توان گفت که کابل ها باعث انتقال داده ها و اطلاعات بین دو دستگاه مختلف خواهند شد.

با توجه به توضیحات بالا کابل شبکه به عنوان رابطی بین دستگاه های موجود در شبکه عمل می کند و به وسیله آن داده ها و اطلاعات به صورت جریان الکتریکی (بیت های 0 و 1) قابل انتقال خواهد بود.

از میان کابل های شبکه کابل فیبر نوری که دارای سرعت بسیار بالایی است بیشترین کاربرد را در بین کاربران خواهد داشت. بنابراین انتقال داده ها و اطلاعات با استفاده از این کابل ها سریع تر از کابل های دیگر صورت خواهد گرفت.

انواع کابل های فیبر نوری:

1– کابل فیبر نوری تک حالته یا SingleMode: عبور نور در این کابل ها به صورت مستقیم و بدون شکست صورت خواهد گرفت. منبع نور کابل های فیبر نوری تک حالته، لیزرها هستند و شدت نور در آن ها بسیار بالا می‌باشد. تک موج بودن این کابل ها باعث خواهد شد که هرگونه امواج در آن ها از بین رفته و سرعت انتقال افزایش پیدا کند، این کابل ها برای مسافت های طولانی مناسب هستند.

2– کابل فیبر نوری چند حالته یا MultiMode: این کابل ها نور را در چندین حالت مختلف منتشر خواهند کرد و در مسافت های کوتاه مورد استفاده قرار خواهند گرفت. به دلیل بیشتر بودن قطر هسته این کابل ها، پهنای باند بیشتری قابل ارائه به سیستم ها خواهد بود. نمونه ای از کابل های فیبر نوری چند حالته، کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A است. از این کابل ها جهت نصب و راه اندازی شبکه های پر سرعت استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است کابل های فیبر نوری چند حالته قادر به پشتیبانی از مسافتی تا 2 کیلومتر خواهند بود. قطر هسته در کابل های فیبر نوری چند حالته معادل 50 یا 62.5 میکرومتر می‌باشد. در این کابل ها داده ها و اطلاعات بیشتری از هسته فیبر قابل عبور خواهد بود.

بیشتر شدن فاصله در کابل های فیبر نوری چند حالته یا MultiMode ها، منجر به کاهش سرعت انتقال داده ها و اطلاعات می‌شود.

به عنوان نمونه ای از کابل های فیبر نوری چند حالته (MultiMode)، می توان به کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A اشاره کرد. این کابل ها توسط شرکت اچ پی طراحی و تولید شده اند و در انواع مختلف و با طول های متفاوت به بازار عرضه می‌شوند.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable دارای مشخصاتی به شرح زیر می‌باشد:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: AJ837A
نام محصول: کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable
نوع فیبر نوری: Multi-Mode
طول کابل: 15 متر
مدل کانکتور: 2 x LC MultiMode
تکنولوژی کابل: Fibre Optic
قطر هسته / قطر روکش: 50 / 125 میکرومتر
رنگ روکش کابل: آبی
محدوده دمای عملیاتی: بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A از روکشی به رنگ آبی تشکیل شده است، قطر روکش به کار رفته در این کابل ها، 125 میکرومتر می‌باشد.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable دارای هسته ای به قطر 50 میکرومتر است.

دمای عملیاتی در نظر گرفته شده برای کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد می‌باشد.

تکنولوژی به کار رفته در کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A از نوع Fibre Optic است.

در دو طرف کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A کانکتوری از نوع LC MultiMode قرار گرفته است، این کابل ها دارای طولی معادل 15 متر می‌باشند.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable از نوع فیبرهای نوری چند حالته OM3 می‌باشد. این نوع کابل ها روکشی به رنگ آبی دارند و از پرکاربرد ترین کابل ها به شمار می‌روند.

اندازه قطر هسته در کابل های فیبر نوری چندحالته OM3، معادل 50 میکرومتر می‌باشد، این کابل ها قادر خواهند بود داده ها و اطلاعات را تا حداکثر مسافت 300 متر و با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه انتقال دهند.

منبع نور کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable بر خلاف کابل های نسل قبل که از نوع LED می باشند، از نوع VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) است. این ویژگی (منبع نور) کابل های فیبر نوری چند حالته را از کابل های نسل های قبل متمایز کرده است.

کابل های فیبر نوری چندحالته OM3 قابلیت پشتیبانی از سرعت های 40 تا 100 گیگابیت بر ثانیه را در حداکثر مسافت 100 متر خواهند داشت. متداولترین و بیشترین حالت استفاده از کابل های OM3، استفاده از سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه می‌باشد.

“شما می‌توانید کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ837A را به همراه دریافت هرگونه مشاوره ای درباره محصول مذکور و همچنین دیگر قطعات سروری، از شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید.”

محصولات مرتبط
انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure با پارت نامبر Q1J10A

انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure

PN: Q1J10A
76,000,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,100,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
5,200,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
محفظه هارد ذخیره ساز شبکه Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9 با پارت نامبر 724865-B21

محفظه DVD اچ پی Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9

PN: 724865-B21
2,000,000 تومان
رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR با پارت نامبر 805358-B21

رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR

PN: 805358-B21
10,200,000 تومان