کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m

AJ835A

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ835A یکی از انواع کابل های فیبر نوری چند حالته OM3 می‌باشد.

تماس بگیرید

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ835A

کابل های شبکه که از آن ها به عنوان رابطی بین دستگاه های مختلف در شبکه نیز یاد می شود، وظیفه انتقال داده ها و اطلاعات را بین دستگاه های مختلف بر عهده دارند. داده ها و اطلاعات بر روی این کابل ها در جریان هستند و در نتیجه از یک دستگاه به دستگاهی دیگر انتقال خواهند یافت. به صورت کلی کابل های شبکه از مجموعه ای سیم که از جنس شیشه یا مس هستند تشکیل شده اند.

کابل های فیبر نوری به دلیل سرعت بالایی که به انتقال داده ها و اطلاعات می دهند در بین کاربران رواج بیشتری داشته اند. با استفاده از این نوع کابل ها داده ها و اطلاعات با سرعت بالاتری انتقال خواهند یافت.

کابل های فیبر نوری دارای دو نوع کابل فیبر نوری تک حالته (SingleMode) و کابل فیبر نوری چند حالته (MultiMode) می باشند.

در زیر به شرح مختصری از این دو نوع کابل تک حالته و دو حالته خواهیم پرداخت:

– کابل SingleMode: کابل های فیبر نوری تک حالته دارای منبع نوری از نوع لیزر می باشند و نور در آن ها به صورت مستقیم و بدون شکست در حال عبور است. این کابل ها برای مسافت های طولانی مناسب هستند و شدت نور در آن ها بسیار بالا می باشد. تک موج بودن نور در کابل های فیبر نوری تک حالته، منجر به از بین رفتن هرگونه امواج و همچنین افزایش سرعت انتقال خواهد شد.

– کابل MultiMode: از کابل های فیبر نوری چند حالته در مسافت های کوتاه استفاده خواهد شد، این کابل ها قادر به انتشار نور در چندین حالت مختلف می باشند. به دلیل قطر بیشتری که هسته کابل فیبر نوری چند حالته نسبت به هسته کابل فیبر نوری تک حالته دارد می تواند پهنای باند بیشتری را جهت انتقال داده ها و اطلاعات به سیستم ارائه دهد.
کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable نمونه ای از این نوع کابل ها هستند که از آن ها برای نصب و راه اندازی شبکه های پر سرعت استفاده خواهد شد.

در زیر به مشخصات کلی کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable اشاره شده است:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: AJ835A
نام محصول: کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable
نوع فیبر نوری: Multi-Mode
طول کابل: 2 متر
مدل کانکتور: 2 x LC MultiMode
تکنولوژی کابل: Fibre Optic
قطر هسته / قطر روکش: 50 / 125 میکرومتر
رنگ روکش کابل: آبی
محدوده دمای عملیاتی: بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable کابلی تولید شده توسط شرکت اچ پی است که دارای روکشی به رنگ آبی و قطری به اندازه 125 میکرومتر می باشد. این محصول با پارت نامبر AJ835A به بازار عرضه می‌شود.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack در دمای عملیاتی بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد کار می‌کند.

در کابل فیبر نوری HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable از تکنولوژی Fibre Optic استفاده شده است.

در طراحی کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable دو کانکتور از نوع LC MultiMode به کار رفته است.

اندازه طول کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable معادل 2 متر می‌باشد.

قطر هسته به کار رفته در طراحی کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable برابر با 50 میکرومتر است.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ835A یکی از انواع کابل های فیبر نوری چند حالته OM3 می‌باشد. در کابل های فیبر نوری چند حالته MultiMode، بیشتر شدن فاصله به کاهش سرعت انتقال داده ها و اطلاعات می انجامد.

کابل های فیبر نوری چند حالته OM3 می توانند با سرعت 40 تا 100 گیگابیت بر ثانیه داده ها و اطلاعات را تا مسافت 100 متر جابجا کنند. اما در حال حاضر بیشترین و متداولترین سرعتی که در کابل ها مورد استفاده قرار می گیرد سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه می‌باشد.

کابل های فیبر نوری چند حالته تا مسافت 2 کیلومتر را قادر به پشتیبانی خواهند بود. این کابل ها دارای هسته ای به قطر 50 یا 62.5 میکرومتر هستند و اطلاعات بیشتری را می توانند از هسته فیبر خود عبور دهند.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable برخلاف  کابل های فیبر نوری چند حالته OM2 و OM1 که دارای منبع نوری LED هستند، از منبع نور VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) بهره برده است.

این منبع با انتشار نور به صورت عمودی، باعث متمایز شدن کابل های OM3 نسبت به کابل های نسل های قبل (OM2 & OM1) می‌شود.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ835A یکی از پرکاربردترین کابل های فیبر نوری MultiMode ها به شمار می رود که قادر است تا مسافت 300 متر را با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی کند.

“جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-Pack Fiber Optic Cable با ما در شرکت پردازش رایان پژواک در تماس باشید. کارشناسان فروش ما آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما کاربران گرامی می‌باشند.”

محصولات مرتبط
انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure با پارت نامبر Q1J10A

انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure

PN: Q1J10A
76,000,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,100,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
5,200,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
محفظه هارد ذخیره ساز شبکه Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9 با پارت نامبر 724865-B21

محفظه DVD اچ پی Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9

PN: 724865-B21
2,000,000 تومان
رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR با پارت نامبر 805358-B21

رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR

PN: 805358-B21
10,200,000 تومان