کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack

AJ836A

معرفی کوتاه :

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable دارای دو کانکتور از نوع LC MultiMode می‌باشد.

تماس بگیرید

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ836A

کابل شبکه به مجموعه ای از سیم ها که از جنس شیشه یا مس هستند گفته می شود. کابل ها برای انتقال داده ها و اطلاعات بین دو دستگاه، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بنابراین می توان گفت که کابل شبکه رسانه ای است که داده ها و اطلاعات بر روی آن ها در جریان بوده و از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل می شود.

به عنوان تعریفی دیگر از کابل شبکه، می توان آن ها را رابطی بین دستگاه های موجود در شبکه نامید که تنها قادر به انتقال جریان و ولتاژ الکتریکی به صورت بیت های 0 و 1 می‌باشند.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable نمونه ای از کابل های تولید شده توسط شرکت اچ پی می باشد که با پارت نامبر AJ836A به بازار عرضه می‌شود.

امروزه در جهان سرعت حرف اول را میزند و همه ما از روش های متفاوتی برای سرعت بخشیدن به کارهایمان استفاده می کنیم. بنابراین بهترین روش جهت سرعت بخشیدن به انتقال داده ها و اطلاعات، می تواند استفاده از کابل های نوری باشد.

کابل فیبر نوری دارای دو نوع کابل های فیبر نوری تک حالته یا SingleMode و چند حالته یا MultiMode می باشد. از نوع کابل های فیبر نوری چند حالته می توان به کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ836A اشاره کرد.

کابل های فیبر نوری چند حالته به دلیل داشتن قطر بیشتر، پهنای باند بالاتری را به سیستم ارائه می دهد. این کابل ها در اندازه های متفاوتی طراحی و تولید شده اند و می توانند تا مسافت 2 کیلومتر را پشتیبانی کنند. کابل های فیبر نوری چند حالته (MultiMode) جهت نصب و راه اندازی شبکه های پر سرعت قابل استفاده خواهند بود.

از کابل های فیبر نوری چند حالته معمولا در مسافت های کوتاه استفاده خواهد شد، این کابل ها قادر به انتشار نور در چندین حالت می باشند.

هسته به کار رفته در کابل نوری چند حالته دارای قطری معادل 50 یا 62.5 میکرومتر می‌باشد، بنابراین داده ها و اطلاعات بیشتری در زمان معین از هسته فیبر عبور خواهد کرد.

لازم به ذکر است در فیبرهای نوری چند حالته با بیشتر شدن فاصله، سرعت انتقال داده ها و اطلاعات کاهش خواهد یافت. به عنوان مثال در فاصله 2 کیلومتری سرعت انتقال داده ها و اطلاعات برابر با 100 مگابیت بر ثانیه خواهد بود.

کابل های فیبر نوری چندحالته یا MultiMode دارای 5 دسته با دسته بندی های OM1، OM2، OM3، OM4 و OM5 می‌باشند. OM مخفف Optical MultiMode است و معمولا قطر هسته و روکش این نوع کابل ها 125-50 یا 125-62.5 میکرومتر می‌باشد.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ836A از نوع فیبرهای نوری چند حالته OM3 است. در اینجا به شرح مختصری از مشخصات فیبرهای نوری OM3 خواهیم پرداخت.

فیبرهای نوری چند حالته OM3:

کابل فیبر نوری OM3 یکی از پرکاربردترین نمونه های کابل فیبر نوری چند حالته می باشد که دارای روکشی به رنگ آبی بوده و اندازه قطر هسته در آن معادل 50 میکرومتر است. فیبرهای نوری چند حالته OM3 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه قادر است تا حداکثر طول 300 متر را پشتیبانی کند.

ویژگی مهمی که کابل های فیبر نوری OM3 را از کابل های نسل های قبل متمایز می کند منبع نور آن ها می باشد. منبع نوری که در این کابل هابه کار گرفته شده است از نوع VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) می باشد و این درحالی است که منبع نوری نسل های قبل، LED ها بودند. بنابراین می توان گفت که این مدل از کابل ها می تواند بهترین مدل جهت استفاده در شبکه ها باشد.

لازم به ذکر است کابل های فیبر نوری چند حالته OM3 قادر هستند سرعت 40 تا 100 گیگابیت بر ثانیه را در حداکثر طول 100 متر پشتیبانی کنند. اما متداول ترین حالت استفاده از این کابل ها، استفاده از سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه می‌باشد.

طول  کابل درنظر گرفته شده برای کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ836A برابر با 5 متر است.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable دارای دو کانکتور از نوع LC MultiMode می‌باشد.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable از تکنولوژی کابل Fibre Optic بهره برده است.

روکش به کار رفته در کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ836A به رنگ آبی است و قطر این روکش برابر با 125 میکرومتر می‌باشد.

همچنین قطر هسته در نظر گرفته شده در کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable معادل 50 میکرومتر است.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ836A در دمای عملیاتی بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد کار می‌کند.

شرحی مختصر از مشخصات فنی کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable :

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: AJ836A
نام محصول: کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable
نوع فیبر نوری: Multi-Mode
طول کابل: 5 متر
مدل کانکتور: 2 x LC MultiMode
تکنولوژی کابل: Fibre Optic
رنگ روکش کابل: آبی
قطر هسته / قطر روکش: 50 / 125 میکرومتر
محدوده دمای عملیاتی: بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

“جهت خرید کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با کارشناسان فروش ما در شرکت پردازش رایان پژواک در ارتباط باشید. کارشناسان فروش ما در این مجموعه آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای به شما کاربران گرامی می‌باشند”

محصولات مرتبط
دریافت مشاوره رایگان
شما می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی سرورهای HPE در تماس باشید
داخلی 218 - 219 - 220
با من تماس بگیرید: