کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack

AJ834A

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ834A دارای طولی به اندازه 1 متر است.

تماس بگیرید

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ834A

کابل شبکه را مجموعه ای از سیم ها تشکیل می دهند که دارای جنسی از شیشه یا مس هستند و به عنوان رابطی بین دو دستگاه عمل می کنند. وظیفه این کابل ها انتقال داده ها و اطلاعات از یک دستگاه به دستگاه دیگر است.

داده ها و اطلاعات بر روی کابل های شبکه در جریان هستند و در نهایت از دستگاه مبدا به دستگاه مقصد منتقل خواهند شد.

همانطور که می دانیم سرعت انتقال داده ها و اطلاعات توسط فیبرهای نوری خیلی سریع تر از سرعت انتقال اطلاعات توسط برق است، به همین دلیل استفاده از کابل های فیبر نوری در بین کاربران رواج بیشتری دارد.

انواع کابل های فیبر نوری:

1– کابل فیبر نوری تک حالته یا SingleMode

2– کابل فیبر نوری چند حالته یا MultiMode

در ادامه به شرح مختصری از تعاریف دو نوع کابل فیبر نوری تک حالته و چند حالته خواهیم پرداخت:

کابل های فیبر نوری تک حالته نور را به صورت مستقیم و بدون شکست عبور خواهند داد. این کابل ها از منبع نوری لیزر بهره برده اند و جهت استفاده در مسافت های طولانی مناسب می باشند.

در کابل های فیبر نوری SingleMode به دلیل تک موج بودن نور، تمامی امواج از بین رفته و سرعت انتقال داده ها و اطلاعات در آن ها افزایش خواهد یافت.

کابل های فیبر نوری چند حالته قادر هستند تا نور را در چندین حالت مختلف انتشار دهند، از این کابل ها در مسافت های کوتاه استفاده خواهد شد.

کابل های فیبر نوری چند حالته یا MultiMode ها (به دلیل بالاتر بودن قطر هسته در آن ها) دارای پهنای باند بالاتری نسبت به SMF ها هستند، در نتیجه در آن ها داده ها و اطلاعات بیشتری انتقال داده خواهند شد.

به عنوان نمونه ای از کابل های فیبر نوری چند حالته می توان به کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable اشاره کرد. از این کابل ها می توان جهت نصب و راه اندازی شبکه های پرسرعت استفاده نمود.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ834A توسط شرکت اچ پی تولید و به بازار عرضه شده است. این کابل ها در طراحی خود از تکنولوژی Fibre Optic بهره برده اند.

دمای عملیاتی کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد می‌باشد.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack با پارت نامبر AJ834A دارای طولی به اندازه 1 متر است.

همچنین هسته به کار رفته در کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ834A قطری معادل 50 میکرومتر دارد.

برای کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ834A روکشی به رنگ آبی در نظر گرفته شده است، این روکش دارای قطری به اندازه 125 میکرومتر می‌باشد.

مدل کانکتور تعبیه شده در دو سر کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable از نوع 2 x LC MultiMode است.

یکی از پرکاربردترین کابل های فیبر نوری چند حالته یا MultiMode ها، کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ834A است. این کابل ها قادر به انتقال داده ها و اطلاعات تا مسافت 300 متر و با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه هستند.

شرحی مختصر از مشخصات فنی کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable در زیر بیان شده است:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: AJ834A
نام محصول: کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable
نوع فیبر نوری: Multi-Mode
طول کابل: 1 متر
تکنولوژی کابل: Fibre Optic
مدل کانکتور: 2 x LC MultiMode
رنگ روکش کابل: آبی
قطر هسته / قطر روکش: 50 / 125 میکرومتر
محدوده دمای عملیاتی: بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

لازم به ذکر است کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable از نوع کابل های فیبر نوری چند حالته OM3 می‌باشد. در این کابل ها هرچه فاصله بیشتر شود سرعت انتقال داده ها و اطلاعات کمتر خواهد شد.

متداولترین مقدار سرعتی که هنگام استفاده از کابل های فیبر نوری چند حالته OM3 کاربرد خواهد داشت سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه می‌باشد. لازم به ذکر است این کابل ها قادر خواهند بود با سرعت 40 تا 100 گیگابیت بر ثانیه، در مسافت 100 متری داده ها و اطلاعات را انتقال دهند.

مقدار مسافت پشتیبانی شده توسط کابل های فیبر نوری چند حالته OM3، 2 کیلومتر می باشد. هسته به کار رفته در این کابل ها دارای قطری معادل 50 یا 62.5 میکرومتر هستند و درنتیجه داده ها و اطلاعات بیشتری را از هسته فیبر خود عبور خواهند داد.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable به دلیل داشتن منبع نور VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser)، از دیگر کابل های فیبر نوری که در نسل های قبل تولید شده اند (و دارای منبع نوری LED هستند) متمایز گشته است.

با توجه به توضیحاتی که در بالا به آن ها اشاره شد شما می توانید کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ834A را جهت اتصال بین دو دستگاه در شبکه و انتقال داده ها و اطلاعات مورد استفاده قرار دهید.

“محصول مذکور در شرکت پردازش رایان پژواک موجود بوده و کارشناسان فروش این مجموعه آماده ارائه خدمات به شما کاربران گرامی می‌باشند”

محصولات مرتبط
سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 2M

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 2M

PN: 716191-B21
3,820,000 تومان
کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 1M با پارت نامبر 716190-B21

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS HD TO MINI SAS 1M

PN: 716190-B21
کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 1M با پارت نامبر 408766-001

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 1M

PN: 408766-001
کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 2M با پارت نامبر 408767-001

کابل سرور اچ پی HP EXTERNAL MINI SAS SFF CABLE 2M

PN: 408767-001
HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15m 1-Pack

PN: AJ837A
کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack Fiber Optic Cable با پارت نامبر AJ836A

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5m 1-Pack

PN: AJ836A
LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m

کابل فیبر نوری اچ پی HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m

PN: AJ835A
کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-Mode OM4 2-Fibre 1m Fibre Optic Cable با پارت نامبر QK732A

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-Mode OM4 2-Fibre 1m

PN: QK732A