کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m

QK733A

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable با پارت نامبر QK733A با کانکتوری از نوع 2 x LC MultiMode طراحی شده است.

تماس بگیرید

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable با پارت نامبر QK733A

کابل های شبکه وظیفه انتقال داده ها و اطلاعات را بر عهده دارند، این کابل ها به عنوان رابطی بین دستگاه های مختلف عمل می کنند و داده ها و اطلاعات را از یک دستگاه به دستگاه دیگر انتقال می دهند. از سریع ترین راه های انتقال داده ها و اطلاعات می توان به استفاده از فیبرهای نوری اشاره کرد. استفاده از فیبرهای نوری به دلیل سرعت بالایی که به روند انتقال اطلاعات می دهند در بین کاربران رواج بسیاری داشته است.

فیبرهای نوری رشته های باریک و بلندی هستند که از یک ماده شفاف مانند شیشه تشکیل شده اند. فیبرها قادر خواهند بود تا نوری که از یک سر به آن ها وارد شده را از سر دیگر خود خارج کنند. کابل های فیبر نوری نسبت به کابل های معمولی دارای پهنای باند بسیار بالایی هستند.

در اینجا به نمونه ای از کابل های شبکه ی تولید شده توسط شرکت اچ پی با نام کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable با پارت نامبر QK733A اشاره خواهیم کرد و اطلاعات فنی آن را به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.

کابل سرور اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable دارای روکشی به رنگ آبی بوده و قطر در نظر گرفته شده برای آن به اندازه 125 میکرومتر می‌باشد.

تکنولوژی به کار رفته در طراحی کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable از نوع Fibre Optic است.

کابل فیبر نوری HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m با پارت نامبر QK733A در دمای عملیاتی بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد کار می‌کند.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable دارای طولی معادل 2 متر می‌باشد.

کابل اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable با پارت نامبر QK733A با کانکتوری از نوع 2 x LC MultiMode طراحی شده است.

هسته به کار رفته در کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m قطری به سایز 50 میکرومتر دارد.

کابل فیبر نوری HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable از نوع کابل های فیبر نوری چند حالته (MultiMode) است. این کابل ها داده ها و اطلاعات را تا مسافت 550 متری با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه انتقال خواهند داد.

کابل های فیبر نوری دارای دو نوع کابل SingleMode یا کابل فیبر نوری تک حالته و کابل MultiMode یا کابل فیبر نوری چند حالته می باشند. در زیر به ویژگی های مربوط به هر دو نوع کابل فیبر نوری به صورت مختصر اشاره شده است.

ویژگی های کابل های فیبر نوری چند حالته یا MultiMode ها:

  • دارای 5 دسته (OM1 – OM2- OM3 – OM4 – OM5)
  • انتشار نور در چندین حالت مختلف
  • دارای هسته ای به قطر 50 یا 62.5 میکرومتر (دارای پهنای باند بیشتر برای انتقال داده ها و اطلاعات)
  • قابل استفاده برای مسافت های کوتاه
  • توانایی انتقال داده ها و اطلاعات با نهایت سرعت 100 گیگابیت بر ثانیه (در مسافت 150 متری برای کابل های OM4 و در مسافت 100 متری برای کابل های OM3)

لازم به ذکر است که کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable از نوع کابل های فیبر نوری چندحالته OM4 می باشد.

ویژگی های کابل های فیبر نوری تک حالته یا SingleMode ها:

  • دارای 2 دسته (OS1 – OS2)
  • قابل استفاده در مسافت های طولانی
  • انتشار نور به صورت مستقیم و بدون شکست
  • دارای منبع نوری از نوع لیزر

از کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable با پارت نامبر QK733A برای نصب و راه اندازی شبکه های پر سرعت استفاده می شود.

مشخصات فنی کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable به صورت مختصر در زیر بیان شده است:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: QK733A
نام محصول: کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable
نوع کابل: Multi-Mode OM4
نوع فیبر نوری: Multi-Mode
طول کابل: 2 متر
تکنولوژی کابل: Fibre Optic
مدل کانکتور: 2 x LC MultiMode
رنگ روکش کابل: آبی
قطر هسته/قطر روکش: 50 / 125 میکرومتر
محدوده دمای عملیاتی: بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

” شما می توانید کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable را با پارت نامبر QK733A از شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول مذکور، سرور اچ پی و دیگر قطعات سروری با مشاوران فروش ما در تماس باشید. “

محصولات مرتبط
انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure با پارت نامبر Q1J10A

انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure

PN: Q1J10A
76,000,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,100,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
5,200,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
محفظه هارد ذخیره ساز شبکه Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9 با پارت نامبر 724865-B21

محفظه DVD اچ پی Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9

PN: 724865-B21
2,000,000 تومان
رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR با پارت نامبر 805358-B21

رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR

PN: 805358-B21
10,200,000 تومان