اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF

R0Q74A

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

اگر به دنبال ذخیره ساز مناسب با کارایی بالا بصورت اشتراکی هستید، می توانید از HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF که بر پایه حافظه فلش می باشد استفاده نمایید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

163,000,000 تومان

موجود در انبار

اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF

اگر به دنبال ذخیره ساز مناسب با کارایی بالا بصورت اشتراکی هستید، می توانید از HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF که بر پایه حافظه فلش می باشد و برای اجرای برنامه های سنگین و کاربردی با شتاب بیشتر و در عین حال صرفه جویی در هزینه های سازمان های کوچک و رو به گسترش، آن را تبدیل به انتخابی ایده آل ساخته است.
اجازه ندهید قیمت ارزان شما را ترغیب به خرید کیفیت پایین کند، در این استوریج MSA 2060 شما شاهد ترکیبی از سادگی، انعطاف پذیری و امکان رشد و توسعه و ویژگی های پیشرفته ای خواهید بود که ممکن است از انتظار شما بالاتر باشد.

ذخیره ساز اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF با فروشی نزدیک به ۵۰۰ هزار دستگاه در سراسر جهان طی هشت سال گذشته توانسته پیشروترین استوریج دارای پلتفرم کانال فیبری (FC) در صنعت IT گردد.

ویژگی های جدید سرور اچ پی 

  • معرفی قابلیت های جدید درایو از جمله SSD های Read Intensive و بسته های جدید HDD.
  • امکان استفاده از چهار Read Intensive SSD جدید برای ذخیره سازی مقرون به صرفه GB960 و ۱٫۹۲ ترابایت SAS RI در هر دو شاسی SFF و LFF.
  • بسته های جدید HDD متشکل از ۶ درایو انفرادی از هارد دیسک های ۷٫۲K MidLine، هارد دیسک ۱۰K یا ۱۵K SAS .
  • بسته نرم افزاری جدید TB 14 LFF HDD و ۶ پک باندل.
  • بسته به مدل MSA SAS و SAS کنترلر میتواند دارای ۴ در گاه HOST در هر کنترلر می باشد.
  • هر کنترلر SAN قابلیت پشتیبانی از ۸Gb FC، ۱۶Gb FC، ۱GbE iSCSI یا ۱۰GbE iSCSI بصورت اتصال هاست را دارا می باشد.
  • هر کنترل کننده SAS از اتصال میزبان ۱۲ گیگابایتی SAS پشتیبانی می کند.
  • ۸ گیگابایت حافظه Cache در هر کنترلر.
  • نسخه پشتیبان کَش Battery-Free با خازن های فوق العاده و Flash فشرده.

سیستم ذخیره سازی حامل (NEBS) اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF

محفظه DC-Power دیسک محور موجود در شاسی SFF ذخیره ساز اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF یک مدل خاص می باشد که برای استفاده سازگار با NEBS Compliant در تنظیمات MSA 2060 طراحی شده است. این محفظه درایو دارای ۲۴ عدد درایو است و دارای منبع تغذیه دوگانه -۴۸VDC است.

این فقط با Array های درجه حاملبه فروش میرسد.
هنگامی که در رابطه با درایوهای خاص در استوریج شاسی SFF SAS استفاده می شود، راهکار موجود گواهی های NEBS (GR-63-Core و GR-1089-Core) و Seismic Zone دارای امتیاز ۴ است.

اچ پی HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد را ارائه می‌کند:

  • معماری سیستم سن استوریج HPE MSA 2060 16GB FIBER CHANNEL SFF حداکثر کارایی را ارائه می‌کند:
    • شامل شاسی‌های آرایه‌ایی SFF یا LFF که بستگی به مدل دارد.
    • دو عدد کنترلر MSA SAN
      • چهار پورت به ازای هر کنترلر
      • هر کنترلر SAN از اتصال‌های هاست زیر پشتیبانی می‌کند:
      • 8 Gb FC, 16 Gb FC, 1GbE iSCSI or 10GbE iSCSI

    • هر کنترلر دارای ۸ گیگابایت read/write cache می‌باشد
  • قابلیت استفاده ترکیبی از FC و iSCSI SFP
  • نیاز به  لیسلانس نرم افزاری (“Advanced Data Services Suite”) برای استفاده از قابلیت های زیر :

Performance Tiering and Archive Tiering, 512 Snapshots, Volume Copy, Remote Snaps

  • برچسب ها :
محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان