سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch

AF617A

معرفی کوتاه :

سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch با پارت نامبر AF617A را می توانید در اکثر سرورهای ProLiant استفاده کنید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch با پارت نامبر AF617A

KVM Switch که مخفف Keyboard Video Mouse می باشد، یک دستگاه سخت افزاری است که برای کاربران امکان استفاده از چندین کامپیوتر و یا سرور را تنها با یک موس، کیبرد و مانیتور ایجاد خواهد کرد. این دستگاه ها امکان کنترل 2، 4، 8، 16، 32 و یا بیشتر از 64 عدد سرور را فراهم خواهند کرد. از سوئیچ های KVM معمولا در اتاق های سرور استفاده می شود و یا در زمانی که برای استفاده از موس، کیبرد و مانیتور به اندازه کافی جا نباشد بسیار پرکاربرد خواهند بود.

اجزاء تشکیل دهنده سوئیچ های KVM :

بر روی بدنه سوئیچ های KVM تعدادی پورت وجود دارد. معمولا جهت اتصال مانیتور به سوئیچ های KVM از پورت هایی مانند پورت VGA، HDMI، DVI و DisplayPort استفاده خواهد شد. بنابراین حتما باید یکی از این پورت ها بر روی بدنه سوئیچ کی وی ام وجود داشته باشد.

همچنین برای اتصال موس و کیبرد نیز از دو پورت PS2 (این پورت مختص موس و کیبردهای قدیمی می باشد) و پورت USB (این پورت مختص موس و کیبردهای جدیدتراست) استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که سوئیچ های کی وی امی که هم پورت PS2 دارند و هم پورت USB به عنوان سوئیچ های Combo شناخته می شوند.

برای خرید سوئیچ های KVM اچ پی نیاز است تا به مواردی که در زیر عنوان خواهد شد توجه کافی داشته باشید:

1 – ابتدا می بایست تعداد و نوع پورت های مورد نیاز خود را مشخص کنید و سپس سوئیچ KVM مناسب خود را انتخاب نمایید. بنابراین قبل از خرید سوئیچ کی وی ام، حتما باید پورت های مربوطه چک گردد.

2 – می بایست قابلیت پشتیبانی سوئیچ های KVM از سیستم عامل ها بررسی گردد. همه سوئیچ های کی وی ام قابلیت پشتیبانی از تمامی سیستم عامل ها را ندارند، بنابراین می بایست سوئیچی انتخاب شود که قابلیت پشتیبانی از تمامی سیستم عامل ها را داشته باشد و یا اینکه سیستم عامل سرورها و یا کامپیوترهای شما را پشتیبانی کند.

قابلیت هایی که در برخی از سوئیچ های KVM وجود دارد به شرح زیر می باشد:

– برخی از سوئیچ های KVM قابلیت انتقال صدا دارند.

– برخی از سوئیچ های KVM دارای کلید هایی هستند که جابجایی تصاویر بین دستگاه ها را انجام خواهند داد.

– برخی از سوئیچ های KVM قابلیت پشتیبانی از موس و کیبرد وایرلس دارند.

لازم به ذکر است در صورتی که تعداد سرورها بیشتر از 32 عدد باشد، برای اتصال آن ها می توان از روش های Cascade و Daisy Chain استفاده کرد.

سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch با استفاده از روش Cascade قادر خواهد بود تا 256 سرور را به خود متصل کرده و آن ها را تحت کنترل و مدیریت خود قرار دهد.

اتصالات کنسول طراحی شده برای سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch از نوع RJ-45 Keyboard / Mouse / Video می باشد.

سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch از تعداد 2 پورت برای اتصال مانیتور و تعداد 16 پورت برای اتصال سرورها به خود بهره برده است.

مشخصات فنی سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch به صورت مختصر:

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: AF617A

تعداد پورت مانیتور: 2 پورت

تعداد پورت سرور: 16 پورت

اتصالات کنسول: RJ-45 Keyboard / Mouse / Video

اتصالات سرور: 15-pin HD-15 Video

قابلیت پشتیبانی از حداکثر تعداد سرور(با استفاده از روش Cascade): 256

سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch با پارت نامبر AF617A را می توانید در اکثر سرورهای ProLiant استفاده کنید.

” سوئیچ کی وی ام اچ پی HPE Server Console 0x2x16 Port Analog Switch را با کمترین قیمت از شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید و از طریق ارتباط تلفنی با مشاوران فروش ما، از اطلاعات فنی آن ها در زمینه های مختلف (سرورهای اچ پی، انواع قطعات سروری و …) بهره مند شوید “

  • برچسب ها :
محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان