کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC

Q0L13A

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر Q0L13A از مجازی سازی سرورهای بیشتری پشتیبانی خواهد کرد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

12,500,000 تومان

موجود در انبار

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر Q0L13A

Host Bus Adapter یا HBA به صفحه مدار مجتمعی گفته می شود که بین سیستم میزبان (سرور) با شبکه یا دستگاه های ذخیره سازی، یک اتصال فیزیکی را ایجاد می کند. کارت HBA وظیفه پردازش داده ها و اطلاعات ورودی و خروجی را بر عهده دارد.

از ویژگی های مهم کارت HBA می توان به بهبود عملکرد سیستم و افزایش سرعت اشاره کرد. معمولا بردهای HBA وظیفه ذخیره و بازیابی داده ها و اطلاعات را از پردازنده های میزبان بر عهده می گیرند، بنابراین باعث افزایش سرعت خواهند شد.

کارت های HBA در مادربرد سیستم میزبان بر روی اسلات های موجود نصب خواهند شد و توسط کابل های سازگار به دستگاه های ذخیره سازی داخلی متصل می شوند.

اطلاعات فنی کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter به صورت مختصر در زیر شرح داده شده است:

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: Q0L13A

فرم فکتور: Plug-in Card

نسل: FibreChannel

تعداد پورت: 1 پورت فیبری

نوع پورت: SFP+

اینترفیس/ نوع گذرگاه: PCI Express 3.0 x8

نوع اسلات: PCI Express 3.0 to Fibre Channel

تعداد کانال: 1 کانال

سرعت انتقال داده: 16 گیگابیت بر ثانیه

دمای عملیاتی: بین 0 تا 55 درجه سانتی گراد (32 تا 131 درجه فارنهایت)

سازگار با: HP ProLiant G9 – G10 Servers

سیستم عامل های سازگار:

Windows Server 2019/2016/ 2012 / 2012 R2 & HyperV X64

RHEL 8.x, 7.x, 6.x X64

X647.0,6.7,6.5,6.0,5.5 VMware ESX/ESXi

SLES 15.x,12.x, 11.x X64

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر Q0L13A در نسل FibreChannel طراحی و تولید شده است. فرم فکتور کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter از نوع Plug-in Card می باشد.

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port Fibre Channel Host Bus Adapter از تعداد 1 پورت فیبری از نوع SFP+ بهره برده است. سرعت انتقال داده ها و اطلاعات در این نوع کارت ها معادل 16 گیگابیت بر ثانیه می باشد.

اینترفیس یا گذرگاه در نظر گرفته شده برای کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter از نوع PCI Express 3.0 x8 می باشد و نوع اسلات تعبیه شده برای این HBA ها، PCI Express 3.0 to Fibre Channel است.

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر Q0L13A دارای 1 کانال است و دمای عملیاتی در آن بین 0 تا 55 درجه سانتی گراد یا بین 32 تا 131 درجه فارنهایت می باشد.

از کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter می توان در سرورهای ProLiant نسل های نهم و دهم استفاده کرد. این کارت ها برای اتصال به سوئیچ‌های شبکه HPE 16Gb FC edge/core بهینه هستند.

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port Fibre Channel Host Bus Adapter از نوع کارت های FC HBA می باشد. این کارت ها در شبکه های FC SAN کاربرد دارند و اتصال آن ها از طریق کابل فیبر نوری به سوئیچ فیبر صورت خواهد گرفت. کارت های FC HBA وظیفه مدیریت، نظارت و تثبیت فضای ذخیره سازی را بر عهده دارند.

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر Q0L13A از مجازی سازی سرورهای بیشتری پشتیبانی خواهد کرد.

قابلیت های به کار رفته در کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter :

Express Lane prioritization یا اولویت بندی خطوط اکسپرس: کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port Fibre Channel Host Bus Adapter قادر به فعال سازی اولویت بندی ورودی و خروجی در سرورهای فیزیکی و مجازی بوده و این اطمینان را به کاربران می دهد که اولویت بندی در شبکه های ذخیره سازی پرترافیک و یا متراکم اجرا خواهد شد.

Active Health System: کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter همانند دیگر آداپتورهای کانال فیبری 16 گیگابیتی، قابلیت پشتیبانی از یکپارچه سازی سیستم سلامت فعال HPE ProLiant را دارد و به مدیران کمک می کند تا به صورت دقیق ایراد در سرور را برطرف کنند.

Forward error correction (FEC): قابلیت FEC به صورت خودکار خطاهای انتقال را اصلاح کرده و انعطاف پذیری و عملکرد شبکه را بهبود می بخشد.

Link cable beaconing (LCB): چراغ های LED برای پورت هایی که در انتهای یک پیوند فیزیکی قرار گرفته اند، شناسایی و مدیریت کابل را ساده تر می کنند.

D-Port Diagnostics: تست های تشخیصی خودکار به سرعت در یک مرحله و در چندین آداپتور سرور قابل انجام خواهد بود.

Smart SAN support: در اجزای SAN یک پروتکل برنامه کاربردی با نام Smart SAN تعبیه شده است که PAR3 را قادر خواهد کرد تا تنظیمات و پیکربندی را در شبکه SAN هماهنگ کند.

با استفاده ازDriven Zoning  HPE Smart SAN’s Target امکان پیکربندی مناطق را به صورت دقیق و در عرض چند دقیقه فراهم خواهد کرد.

Support for greater Server Virtualization: استفاده از کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر Q0L13A، برای محیط های مجازی سازی سرور با چگالی بالا بسیار ایده آل می باشد. استفاده از این کارت ها باعث کاهش کابل کشی و افزایش بازدهی در سرمایه گذاری IT خواهد شد، کارت های HBA برنامه ها و ماشین های مجازی بیشتری را قادر خواهند کرد تا بر روی یک سرور و پورت کانال فیبر اجرا شوند.

Read Diagnostic Parameters (RDP): امکان دسترسی از راه دور به اطلاعات تشخیصی از هر جایی فراهم شده و از این طریق خطاهای شبکه و رسانه شناسایی خواهد شد.

Provides HPE ProLiant Connectivity to HPE Storage And Network

Secure Firmware download

FDMI

NVMe over Fibre Channel Ready

” جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter (با پارت نامبر Q0L13A) می توانید با مشاوران فروش ما در شرکت پردازش رایان پژواک در تماس باشید. “

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان