سرور اچ پی ML

نمیتوان گفت در کارایی چیزی کمتر از سری های DL دارند و حتی در حد سری های DL نیز بتوان همچنین کانفیگی را پیاده ساز ی کرد اما بهترین مزیت این سری ها عدم وابستگی انها به رک یوده و میتوانید در شرکت های معمولی و کوچک سولشن های مناسبی باشد البته میتوان گفت که در همچنین برای استفاده نیازی به رک ندارند وبه صورت Tower قرار می‌‌‌‌‌گیرند. البته در صورت نیاز می‌توان این سرورها را داخل رک قرار داد. در این گروه سرورهای مدلهای سری ML100 و ML300 قرار دارند.

سروراچ پی ام ال 30 جی 9
تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال ۳۰ جی۹

خلاصه محصول:

اگر کسب و کار کوچک یا شعبه های از راه دور خود را بخواهید با هزینه ی کم توسعه دهید، بهتر است سرور HPE ProLiant ML30 Gen9 انتخاب کنید. سرور HPE ProLiant ML30 Gen9 علاوه بر مقرون به صرفه بودن ، یک سرور کاملاً برجسته با کارایی بالا ، دسترسی آسان و دارا بودن ظرفیت توسعه از امکانات این سرور است، که برای رشد مشاغل خرد بسیار مناسب است.

HPE ProLiant Server ML30 G9
سروراچ پی ام ال 30 جی 9
تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال ۳۰ جی۱۰

خلاصه محصول:

سرور HPE ProLiant ML30 Gen10 یک سرور قدرتمند و در عین حال مقرون به صرفه است که برای دفاتر کوچک و شعبه های از راه دور کاملا مورد استفاده قرار می گیرد. این سرور برای اجرای راه حل های Hybrid Cloud به گونه ای طراحی شده است که عملکرد کلاس سازمانی ، امنیت ، قابلیت اطمینان و قابلیت گسترش را با هزینه کمتری ارائه می دهد.

HPE ProLiant Server ML30 G10
سروراچ پی ام ال 110 جی 9
تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال ۱۱۰ جی۹

خلاصه محصول:

اگر نیازتان سروری کوچک و جمع جور و بدون سر و صدا است سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 بهترین گزینه خواهد بود. این سرور یک تک پردازنده دارد که با حافظه ی دستگاه جفت و جور شده است. سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 در مشاغل غیر پیشرفته و کوچک بسیار مثمر ثمر واقع می شود زیرا به گونه ای طراحی شده است که مجهز به سیستم از راه دور است.

HPE ProLiant Server ML110 G9
سروراچ پی ام ال 110 جی 10
تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال ۱۱۰ جی۱۰

خلاصه محصول:

برای داشتن سروری جذاب برای SMB ها و استفاده از راه دور، سرورHPE ProLiant ML110 Gen10 جزء مناسب ترین سرور ها به شمار می رود. این سرور،از اولین سرورهای تک سوکت است که از پردازنده های مقیاس پذیر Intel Xeon استفاده می کند. ذخیره سازی قابل تنظیم ، گزینه های حافظه بالا و ابزارهای مدیریت یکپارچه از امکانات این مدل محسوب می شود.

HPE ProLiant Server ML110 G10
سروراچ پی ام ال 30 جی 9
تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال ۱۰ جی۹

خلاصه محصول:

اگر به سروری نیاز دارید که حتی در خانه تان بتواند نیاز شما را رفع کند وهزینه ی زیادی نیز بابت آن پرداخت نکنید بهترین سرور، سرور  HPE ML10 Gen9 است. HPE ML10 Gen9 عملکرد سطح سرور را در ابعاد کم حجمی ارائه می دهد

HPE ProLiant Server ML10 G9
سروراچ پی ام ال 350 جی 9
تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال ۳۵۰ جی۹

خلاصه محصول:

مشاغل های در حال رشد حتما باید از سرور هایی استفاده کنند که، ترکیبی از قابلیت مدیریت ، قابلیت اطمینان و قابلیت سرویس دهی را داشته باشد و توسعه دادن سرور بسیار راحت باشد.

HPE ProLiant Server ML350 G9
سروراچ پی ام ال 150 جی 9
تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال ۱۵۰ جی۹

خلاصه محصول:

اگر نیازتان به سروی با عملکرد و ارزش فوق العادست ولی سرمایه ی اولیه کمی دارید و نمی توانید به سراغ سرور هایی با قیمت بالا بروید، بهترین سرور برای شما سرور، HPE ProLiant ML150 Gen9 Server است. این سرور با قابلیت ارتقاء سیستم برای تجارت های کوچک و متوسط با بودجه محدود که به سخت افزارهای سطح بنگاه اقتصادی نیاز دارند ، شما را کاملا بی نیاز می کند.

HPE ProLiant Server ML150 G9

این سری از سرورهای سرور اچ پی مدل ML که به سرورهای ML مخفف Modular Line معروف است، به رده ی سرورهای ایستاده HP تعلق دارد . خط تولید سرورهای HPE proliant ML برای سازمانهایی که به دنبال سرورهای ایستاده قدرتمند و قابل ارتقال هستند همچنان فعال است که در سه سری ۱۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰ تولید دارد در حال حاضر سری ۵۰۰ تولید جدیدی ندارد و در نمایندگی های HPE توزیع نمیگردد.جایگزینی مناسب برای PC هایی که نرم افزار های خاص با پردازش بالا دارند، هزینه ای کمتری نسبت به سایر مدلهای سرور Hp دارند، نیازی به استفاده از رک ندارند، برای شعبات سازمانها نیز کاربرد مناسبی دارند.

این سرورها برای شبکه های کوچکی (مثلا ۱۰ تا ۱۰۰ کاربر دارند) که سرویسهای کمی با پردازش کم دارند می تواند بسیار مناسب و مقرون به صرفه باشد مثلا سرور حسابداری یک داروخانه، قیمت به نسبت پایینی دارند ، قیمتی نزدیک به خرید یک سیستم کلاینتی ولی با این تفاوت که دارای سرعت و امنیت بالاتری به لحاظ ساختاری هستند و پایداری قابل قبولی دارند و زیر ساختی پایدار برای شبکه را فراهم می کنند.

اسکرول به بالا
بسته
بسته
فروشگاه
منو
0 لیست علاقه مندی ها
0 سبد خريد
بسته

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

error: