اس اس دی سامسونگ

Samsung SSD Hard Drive

هارد درایو های اس اس دی سامسونگ محصولی از برند کره‌ای ” سامسونگ هستند .  عمر زیاد و قابل اطمینان بودن ، اس‌اس‌دی های سامسونگ را به یک حافظه‌ی محبوب در میان کاربران تبدیل کرده‌ است. شرکت سامسونگ با ارائه نسخه های متفاوتی از این SSD ها ، نسخه کاربران خود را در زمینه های کاری مختلف برطرف کرده است . با استفاده از این محصولات می‌توانید عمر مفیدی از 75 تا 300 ترابایت را بسته به ظرفیت انتخابی‌ تان به دست آورید.

اس اس دی  سامسونگ دیتاسنتر

هارد اس اس دی سامسونگ دیتاسنتر

اس اس دی سامسونگ خانگی

هارد اس اس دی سامسونگ خانگی

اس اس دی سامسونگ حرفه ای

هارد اس اس دی سامسونگ حرفه ای

اس اس دی سامسونگ اینترپرایز

هارد اس اس دی سامسونگ اینترپرایز

فناوری های اس اس دی سامسونگ

Samsung SSD Hard Drive Technologies

یکی از جدیدترین محصولات این شرکت، درایو اس‌اس‌دی «860EVO » است. EVO 860 سامسونگ با استفاده از حافظه‌های  V-NAND تولید شده ‌است و سرعت و پایداری فوق‌العاده‌ای را به همراه دارد. با تهیه‌ی این درایو SSD می‌توانید روزانه به صورت میانگین تا 42 گیگابایت داده را روی آن کپی کنید و با چنین نرخ انتقالی تا 10 سال از یک درایو SSD با بهترین کیفیت و بیشترین سرعت بهره‌مند شوید.

MLC بودن این ماژول‌ها، نوید بخش پایداری و طول عمر بالای این حافظه‌ هاست. حداکثر سرعت خواندن ترتیبی 550 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن ترتیبی 520 مگابایت بر ثانیه، سرعت فوق‌العاده خوبی برای یک حافظه SSD است. از لحاظ سازگاری این محصول با سیستم عامل‌های مختلف هم، با مشکلی مواجه نخواهید شد. علاوه‌ بر ظرفیت‌های 1 و 2 و 4 ترابایتی، امکان تهیه‌ی 860 EVO در دو ظرفیت 250 و 500 گیگابایت هم وجود دارد.

میانگین امتیاز 12 نفر به این نوشته 4.7 از 5 است.
دریافت مشاوره رایگان
شما می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی سرورهای HPE در تماس باشید
داخلی 218 - 219 - 220
با من تماس بگیرید: