سرور اچ پی BL

گروه سرورهای Blade که حالت تیغه‌ای دارند، به صورت کاملا فشرده و ماژولار طراحی شده اند. نحوه قرارگیری این سرورها در رک به صورت مجموعه ای بوده و تعداد ۸ یا ۱۶ عدد از آنها در محفظه های مخصوصی با عنوان C3000 و C7000 قرار گرفته و داخل رک نصب می‌شو ند. قابلیت انعطاف بالا و ساختار متفاوت، موجب کاهش هزینه های دیتا سنترها و بالا رفتن کیفیت سرویس دهی شده است .شاید در نگاه اول به ماهیت اساسی سرور های BLADE پی نبرید اما با نگاهی ریز تر میتوان به اهمیت این نوع از سرور ها پی برد و ارزش انها را درک گرد . به عنوان مثال در یک رک اچ پی ۴۲ یونیت شما میتوانید سه عدد  سرور اچ پی مدل BL C7000 را نصب کنید که هر شاسی شما ۱۶ تیغه ی سروری در خود جای میدهد یعنی ۳*۱۶=۴۸ عدد سرور را میتوانید در یک عدد رک جای دهید حال اگر در همان رک اگر DL380 به کارببرزید تنها میتوانید ۲۴ عدد سرور را جایگذاری کنید و اهمیت موضوع را وقتی میفهمید که هر متر مربع از دیتا سنتر شما با هزینه های بسیار بالایی تهیه شده باشد انوقت شما برای هر متربع از دستاسنتر خود اهمیت بسیاری قائل خواهید شد.

بلید اچ پی سی 7000 انکلوژر
تماس بگیرید

بلید اچ پی سی ۷۰۰۰ انکلوژر

خلاصه محصول:
اگر به تعداد سرور های بالا و در عین حال با قیمت پایین نیاز دارید که به طور کلی برایتان به صرفه باشد سرور HPE BladeSystem C7000 بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. HPE BladeSystem C7000 یک محفظه است که از ۱۶ تیغه سرور پشتیبانی می کند. همچنین امکان تغییر سریع منابع را به راحتی ممکن می سازد.
HP Blade c7000 Enclosure
سرور اچ پی پرولیانت بی ال 460 سی جی 9
تماس بگیرید

سرور اچ پی پرولیانت بی ال ۴۶۰ سی جی ۹

خلاصه محصول:

اگر نیاز دارید برنامه های اصلی IT خود را با یک راه حل انعطاف پذیر و راحت بهینه کنید؛ سرور HPE ProLiant BL460c Gen9 نیاز های شما را پوشش قرار می دهد. این مدل یک سرور تیغه ای نیم بلندی است که برای محفظه HPE BladeSystem C3000 یا C7000 طراحی شده است و همچنین BL460c از عملکرد دو سوکت بهره می برد.

HP ProLiant BL460c Gen9 Server Blade
سرور اچ پی پرولیانت بی ال 460 سی جی 9
تماس بگیرید

سرور اچ پی پرولیانت دابلیو اس ۴۶۰ سی جی ۸

خلاصه محصول:
HPE ProLiant BL460C Gen8 یک سرور تیغه نیم قد است که حداکثر از دو پردازنده پشتیبانی می کند و انعطاف پذیری بالا برای انجام عملکرد های بی سابقه همه در این سرور خلاصه شده است. این تیغه Blade برای محفظه های HPE BladeSystem C3000 و C7000 طراحی شده است ، که Gen1 از طریق سرورهای تیغه و Gen9 از طریق خطوط Integrity و ProLiant پوشش قرار داده می شوند.
HP ProLiant BL460c G8
سرور اچ پی پرولیانت بی ال 460 سی جی 9
تماس بگیرید

سرور اچ پی پرولیانت بی ال ۴۲۰ سی جی ۸

خلاصه محصول:
اگر می خواهید سریع ترین و کم هزینه ترین سرور را انتخاب کنید که در عرض چند دقیقه به روز رسانی شود، سرور HP ProLiant BL420C G8 را می توانید انتخاب کنید. این سرور به دلیل نصب بالاترین ظرفیت ماژول های حافظه در هر سوکت، باعث بهبود سرعت بهینه می شود.
HP ProLiant BL420c G8
سرور اچ پی پرولیانت بی ال 460 سی جی 9
تماس بگیرید

سرور اچ پی پرولیانت دابلیو اس ۴۶۰ سی جی ۹

خلاصه محصول:

در بازار، سرور های گرافیکی زیادی موجود است ولی سروری که بتواند تمام انتظارات یک یا چند کاربر را در یک کارگاه اختصاصی برآورده کند معدود است.یکی از این سرور ها، سرور HPE ProLiant WS460c Gen9 است. سرعت اتصال سریع شبکه و تاخیر ناچیز درایو ها ، همراه با شراکت در پروتکل های Citrix ، VMware و Microsoft، همگی باعث می شود که کاربر تجربه ی تکرار نشدنی داشته باشد.

HP ProLiant WS460c Gen9 Graphics Server Blade
۵/۵ (۲ Reviews)
اسکرول به بالا
بسته
بسته
فروشگاه
منو
0 لیست علاقه مندی ها
0 سبد خريد
بسته

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

error: