مقالات رایان پژواک

خرید سرور HP

خرید سرور HP

خرید سرور HP

اگر فکر می کنید که توان محاسباتی و قابلیت های سرورهای اچ پی که در بخش های قبل در مورد ان صحبت شد بیش از نیاز شما است، سرورهای کوچک اچ پی که گاهی با نام میکرو سرور نیز شناخته می شوند از کوچک ترین و ارزان ترین گزینه هایی هستند که برای شما در بازار وجود دارند. می توانید هر یک از آن ها ار با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. البته نباید توقع داشته باشید که این سرورها مانند سرورهای مورد استفاده در شرکت های بزرگ یا سرورهای اینترپرایز برای شما کار کنند.

هم چنین شاید قابلیت های آن ها خیلی از سرور های رده متوسط نیز کمتر باشد. اما در کاربردهایی که به طور خانگی یا در مقیاس کوچک نیاز به یک سیستم دارای توانمندی های خیلی بالا نمی باشد، این سرور های به دلیل قیمت مناسب بهترین گزینه برای خرید شما هستند. در ادامه ما به معرفی دو محصول از بین شناخته شده ترین این مدل ها پرداخته ایم:

  • HPE ProLiant DL 20
  • HPE ProLiant Micro Server Gen10

    خرید سرور HP اچ پی در ایران

    انواع سرورهای اچ پی توجه بسیاری را در بازارهای جهانی به خود جلب کرده اند، در بازار ایران نیز این سرورها بسیار محبوب هستند و در شرکت های کوچک تا بزرگ و متوسط ما شاهد استفاده از آن ها هستیم. با دارای بودن پیکر بندی های مختلفی که امکان بهره بردن از تعداد متفاوتی هسته را برای کاربران فراهم می کند، شما هم می توانید به این سرورها در بازار دست یافته و مناسب ترین پیکر بندی را متناسب با نیاز برای خرید انتخاب استفاده کنید.

    این سرورها می توانند به صورت ایستاده و یا در داخل رک قرار بگیرند. هم چنین با توجه به توان محاسباتی خود می توانند از حافظه های مختلفی پشتیبانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید