سرور اچ پی رکمونت DL

HPE ProLiant DL Server

سرور های اچ پی سری HPE ProLiant DL Series
مجموعه سرور های پرولیانت سری DL توسط شرکت HPE بهینه‌سازی شده است تا در بازه‌ی قیمتی مشخص بهترین عملکرد را داشته باشند. سرور های HPE ProLiant DL جزو ایمن‌ترین سرورهای استاندارد در جهان محسوب می‌شود. شما با خرید سرور های پرولیانت دی‌ال یک زیرساخت سخت افزاری پر سرعت در اختیار خواهید گرفت که قادر به پاسخ‌گویی به نیاز های گوناگون شما از جمله هوش مصنوعی را خواهد داشت.

سرورهای پرولیانت DL که نمونه‌ای از سرورهای تولید شده توسط شرکت اچ پی ای هستند به دلیل قرار گرفتن در رک، عنوان سرورهای رکمونت را در جهان به خود اختصاص داده‌اند. این سرور‌ها به دلیل امنیت، قدرت و سرعت بالایی که در امر پردازش اطلاعات دارند جهت استفاده در دیتاسنترها و مراکز تبادل اطلاعات ایده‌آل خواهند بود.

تنوع بالایی در انواع سرورهای رکمونت (سری‌های DL100، DL300 و DL500) وجود دارد و به عنوان پر فروش‌ترین و معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به سرورهای نسل دهم سری DL360، DL380 و DL580 اشاره نمود.

سرورهای رکمونت به دلیل بهره‌وری از قابلیت انعطاف‌پذیری و ارتقاپذیری بالای خود، نیاز سازمان‎ها و شرکت‌ها را از تمامی جهات برطرف کرده‌اند و برای محیط‌هایی مناسب هستند که با گذشت زمان برای انجام امور کسب‌وکار خود به تعداد زیادی سرور نیاز دارند.

دریافت مشاوره رایگان
شما می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی سرورهای HPE در تماس باشید
داخلی 218 - 219 - 220
با من تماس بگیرید: