سرور اچ پی ایستاده ام ال

HPE ProLiant ML Server

سرور های اچ پی سری HPE ProLiant ML SERVERS

سرورهای اچ پی ایستاده ML ، به رده‌ی سرورهای ایستاده HP تعلق دارند. سرور های استاده ام‌ال جزو سرورهای قدرتمند محسوب می‌شوند که قابلیت ارتقا نیز دارند. سرور های پرولیانت ML در سه سری 100، 300 و 500 تولید می‌شوند. این سرورها می‌توانند جایگزینی مناسب برای کامپیوتر شخصی شما باشند. زیرا به راحتی با می‌توانند نرم افزارهای خاص را با سرعتی مناسب پردازش کنند، در عین اینکه هزینه‌ی کمتری برای آن میپردازید. از بین تمامی سرور های اچ پی، سرور ML هزینه‌ای کمتر نسبت به دیگر مدل‌ها دارد.

به عنوان مثال شما می‌توانید برای حسابداری یک داروخانه، از این سرور استفاده نمایید و از سرعت و امنیت بالای آن بهره‌مند شوید، در عین حال هزینه پایینی پرداخت کنید. اگر به دنبال شبکه‌ای پایدار هستید، سرور ML برای شما مناسب است.

نمی‌توان گفت سرور ML اچ پی در کارایی چیزی کمتر از سری های DL دارند و حتی در حد سری های DL نیز بتوان چنین کانفیگی را پیاده سازی کرد، اما بهترین مزیت این سری ها عدم وابستگی آن‌ها به رک بوده و میتوانید در شرکت های معمولی و کوچک استفاده نمایید. البته در صورت نياز می‌توان اين سرورها را داخل رك قرار داد.

سرور HPE ProLiant ML350 Gen11

سرور HPE ProLiant ML350 Gen11

تماس بگیرید

سرور HPE ProLiant ML350 Gen10

سرور HPE ProLiant ML350 Gen10

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سرور اچ پی HPE ProLiant ML30 G10 Plus server

سرور HPE ProLiant ML30 G10 Plus

تماس بگیرید

سرور HPE ProLiant ML30 G10

سرور HPE ProLiant ML30 G10

۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 G9

سرور HPE ProLiant ML350 G9

۶۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سرور HPE ProLiant ML150 G9

سرور HPE ProLiant ML150 Gen9

تماس بگیرید

سروراچ پی ام ال 110 جی 10

سرور HPE ProLiant ML110 Gen10

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سروراچ پی ام ال 110 جی 9

سرور HPE ProLiant ML110 Gen9

تماس بگیرید

سرورهایی که به حالت Tower یا ایستاده هستند به سرورهای ML یا Modular Line معروف می‌باشند و ظاهری شبیه به کیس کامپیوترهای معمولی دارند. اصلی‌ترین ویژگی سرورهای ML عدم وابستگی آن‌ها به فضای رک برای راه‌اندازی است.

سرورهای Tower در عین قدرتمند بودن جزء سرورهای مقـرون بـه صــرفه نیز به شمار می‌روند و برای پیاده‌سازی در محیط‌های کوچک و یا جهت استفاده در شبکه‌هایی که برای به اشتراک‌گذاری منابع در بین کاربران، می‌خواهند هزینه‌های کمتری را صرف کنند مناسب هستند. سرورهای ML جایگزین بسیار قوی برای کامپیوترهای شخصی خواهند بود.

سرورهای ML در مدل‌های ML10، ML30، ML110، ML150 و ML350 طراحی و به بازار عرضه شده‌اند. در میان مزیت‌های این سرورها می‌توان علاوه بر عدم نیاز به رک و اتاق سرور، به عدم نیاز به صرف هزینه‌های جانبی بالا نیز اشاره نمود.