سرور اچ پی ورک استیشن

HP Workstation Server

سرور های اچ پی سری ورک استیشن HP WorkStation Servers

سرور ورک استیشن (WorkStation) یک کامپیوتر مخصوص است که برای کاربردهای خاصی طراحی شده است. بر خلاف کامپیوترهای معمولی که ما در خانه ها استفاده می‌کنیم، ورک استیشن ها می‌توانند در کاربردهای مختلف و در بارهای کاری سنگین مورد استفاده قرار گیرند. شرکت اچ پی (HP) یک از بزرگ‌ترین و شناخته شده‌ترین برندهای فعال در حوزه تولید انواع ورک استیشن ها می‌باشد.

اچ پی توانسته در سال های اخیر انواع سرورهای مورد نیاز در بازار را تولید و عرضه کند. انواع سرورهای ورک استیشن اچ پی به دلیل قابلیت های بالای خود در بسیاری از نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که نیاز داشته باشید تا کارهای سنگین تری در زمان استفاده از کامپیوتر خود انجام دهید، به طور حتم انتخاب یک سرور Workstation اچ پی می تواند کمک زیادی به شما بکند.

شاید برای بسیاری از کاربران داشتن یک کامپیوتر و یا لپ تاپ که برای جستجو در اینترنت و یا فرستادن ایمیل مناسب است کافی می باشد اما در کاربردهای بسیاری در زمینه های علمی و نیز در مراکز فناوری اطلاعات نیاز به استفاده از سرورهای ورک استیشن اچ پی می باشد. نسل های مختلفی از این سرورها در سال های اخیر در بازار عرضه شده اند. اولین نسل ها در حدود سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ بود که در بازار مورد توجه قرار گرفت. پس از آن نسل بعدی سرورهای ورک استیشن اچ پی در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد. این سرورها از پردازنده های مختلفی مانند پردازنده زئون اینتل بهره می‌برند.

در پی نسل دوم ، در سال ۲۰۱۴ نسل سوم سرورهای ورک استیشن اچ پی نیز وارد بازار شد. با به روز رسانی این سرورها ما شاهد استفاده از پردازنده های مختلفی در آن ها بوده ایم. در سال ۲۰۱۷ نیز نسل چهارم سرور های Workstation اچ پی به بازار معرفی شد که از پردازنده های سری های جدیدتر اینتل استفاده می کردند. می توانید با نگاهی به سایت اچ پی انواع سرورهای عرضه شده توسط این شرکت را در سال های اخیر ببنید.

هر یک از این سرورها قابلیت استفاده در بارهای سنگین را دارند که توسط سیستم های معمولی نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند. اچ پی توانسته است با نسل های مختلف ورک استیشن های خود در دنیا با توجه به نیازهای جدید پاسخگوی مشتری ها و کاربران در دنیای فناوری اطلاعات باشد.

دریافت مشاوره رایگان
شما می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی سرورهای HPE در تماس باشید
داخلی 218 - 219 - 220
با من تماس بگیرید: