0195000000

کارت شبکه ، کابل فیبرنوری و ماژول اچ پی

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,100,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE H244br PCIe 12Gb 2Port با پارت نامبر 726809-B21

کارت HBA سرور اچ پی HPE H244br PCIe 12Gb 2Port

PN: 726809-B21
کارت شبکه سرور اچ پی HPE FlexFabric 10Gb 2-port 536FLB Adapter با پارت نامبر 766490-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE FlexFabric 10Gb 2-port 536FLB Adapter

PN: 766490-B21
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLB Adapter با پارت نامبر 655639-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLB Adapter

PN: 655639-B21
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر Q0L13A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1200E 16Gb 1-Port FC

PN: Q0L13A

معرفی کارت شبکه ، کابل فیبرنوری و ماژول اچ پی

کارت شبکه های HPE نوع جدیدی از کارتهای شبکه ای با قابلیت ها و کارایی بیشتر هستند که توسط شرکت آمریکایی Hewlett Packard Enterprise به بازار روانه شده است. این محصول بخاطر سطح امنیت بالا  گزینه مناسبی جهت زاه اندازی سرور های مجازی و دیتا سنترهای بزرگ میباشند
یکی از ویژگی های بارز کارت شبکه ،کابل فیبرنوری و ماژول اچ پی راه حل هایی هستند که برای کاهش تاخیر در ارسال داده با استفاده از افزایش پهنای باند استفاده میکند است.

کارت شبکه ، کابل فیبرنوری و ماژول اچ پی یک کابل شبکه است که از رشته های شیشه ای در داخل یک محفظه عایق بندی شده ساخته شده است. این کابل های با کارایی بالا برای ارتباطات و شبکه های از راه دور طراحی شده است.

در مقایسه با کابل های سیمی کابل فیبرنوری پهنای باند بالاتری را ارائه داده و داده ها را در مسافت های طولانی تر انتقال می دهند. کابل فیبرنوری از بسیاری از سیستم های اینترنت ، تلویزیون و کابل تلفن در جهان پشتیبانی می کنند.

اکثر کابل فیبرنوری به علت خطاهای داده ، خطا انتقال ، گران بودن و افزایش زمان از کار افتادگی تردید های زیادی را در بین خریدارن ایجاد کرده است . همچنین یکی دیگر از مشکلات این کابل های فیبر نوری این است که حدکثر می توانند تا 90 درحه قابلیت خمیدگی داشته باشند. ولی کابل های فیبر نوری HPE PremierFlex OM4 با 10 برابر قابلیت خمیدگی بیشتر از کابل های فیبر موجود ، این مشکلات را برطرف می کنند.