کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m

QK735A

معرفی کوتاه :

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable از هسته ای با قطر 50 میکرومتر بهره برده است.

تماس بگیرید

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable با پارت نامبر QK735A

کابل های شبکه را مجموعه ای از سیم ها یا رشته هایی تشکیل می دهند که قابلیت انتقال داده ها و اطلاعات را دارند. رشته های باریک و بلندی که دارای جنسی از شیشه هستند فیبرهای نوری می باشند.

فیبرها نور را از یک سر خود دریافت و از سر دیگر خارج می کنند و استفاده از آن ها از سریع ترین روش هایی است که می توان برای انتقال داده ها و اطلاعات به کار برد. داده ها و اطلاعات بر روی این فیبرها شناور هستند و از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل می‌شوند.

با توجه به توضیحاتی که در مورد کابل های فیبر نوری داده شد، بهترین راه انتقال اطلاعات، استفاده از این کابل ها می باشد. کابل های فیبر نوری به عنوان رابطی بین دستگاه های مختلف در شبکه عمل کرده و تبادل داده ها و اطلاعات را بین آن ها انجام می‌دهند.

انواع کابل های فیبر نوری:

1 – کابل های فیبر نوری SingleMode یا تک حالته:

  • دارای دو نوع فیبرهای نوری OS1 و OS2
  • قابل استفاده برای مسافت های طولانی
  • دارای منبع نور لیزر
  • قابلیت انتشار نور به صورت مستقیم و بدون شکست
  • دارای هسته ای به قطر 9 میکرومتر

2 – کابل های فیبر نوری MultiMode یا چند حالته:

  • دارای پنج نوع فیبرهای نوری OM1، OM2، OM3، OM4 و OM5
  • قابلیت انتشار نور در چندین حالت مختلف
  • دارای هسته ای به قطر 50 یا 62.5 میکرومتر
  • قابل استفاده در مسافت های کوتاه

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد از نوع کابل های فیبر نوری چند حالته OM4 می باشد. کابل های فیبر نوری OM4 با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه تا مسافت 550 متری، قادرمی باشند داده ها و اطلاعات را انتقال دهند.

کابل های فیبر نوری چند حالته در مقایسه با کابل های فیبر نوری تک حالته دارای هسته ای بزرگتر و در نتیجه پهنای باند بالاتری هستند، به همین دلیل است که می توانند داده ها و اطلاعات بیشتری را از هسته خود عبور دهند. در جهان امروزی استفاده از این کابل ها (که سریع ترین روش انتقال اطلاعات به شمار می روند) در بین کاربران رواج بیشتری داشته است.

یکی از کاربردهایی که کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable دارد، استفاده از آن برای نصب و راه اندازی شبکه های پر سرعت می‌باشد.

کابل فیبر نوری HPE Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m یکی از کابل های تولید شده توسط شرکت اچ پی می باشد که برای ارتباط بین چندین دستگاه و انتقال اطلاعات از دستگاه مبدا به دستگاه مقصد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در بازار تجهیزات رایانه ای می توان کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable را با پارت نامبر QK735A جستجو کرد. کابل HPE Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable از هسته ای با قطر 50 میکرومتر بهره برده است.

سایز در نظر گرفته شده برای کابل فیبر نوری HPE Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m با پارت نامبر QK735A، دارای طولی به اندازه 15 متر می باشد.

کانکتور تعبیه شده در طراحی کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable از نوع 2 x LC MultiMode می‌باشد، همچنین جهت طراحی این کابل ها از تکنولوژی Fibre Optic استفاده شده است.

دمای عملیاتی کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد می‌باشد.

کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable از روکشی به رنگ آبی که دارای قطری معادل 125 میکرومتر می‌باشد بهره برده است.

اطلاعات فنی مربوط به کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: QK735A
نام محصول: کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable
نوع کابل: Multi-Mode OM4
نوع فیبر نوری: Multi-Mode
طول کابل: 15 متر
تکنولوژی کابل: Fibre Optic
مدل کانکتور: 2 x LC MultiMode
رنگ روکش کابل: آبی
قطر هسته / قطر روکش: 50 / 125 میکرومتر
محدوده دمای عملیاتی: بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد

“با ما در ارتباط باشید و کابل فیبر نوری اچ پی HPE Premier Flex LC to LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable با پارت نامبر QK735A را با بهترین قیمت از مجموعه شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید. کارشناسان فروش ما آماده ارائه مشاوره در زمینه سرور اچ پی و قطعات سروری به شما کاربران گرامی می‌باشند.”

محصولات مرتبط
دریافت مشاوره رایگان
شما می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی سرورهای HPE در تماس باشید
داخلی 218 - 219 - 220
با من تماس بگیرید: