اس اس دی وسترن دیجیتال

اس اس دی وسترن دیجیتال مدل Green با ظرفیت 240GB با پارت نامبر WDS240G2G0A

اس اس دی وسترن دیجیتال مدل Green ظرفیت 240GB

PN: WDS240G2G0A

تماس بگیرید

اس اس دی وسترن دیجیتال مدل Green با ظرفیت 480GB و پارت نامبر WDS480G2G0A

اس اس دی وسترن دیجیتال مدل Green با ظرفیت 480GB

PN: WDS480G2G0A

تماس بگیرید

معرفی اس اس دی وسترن دیجیتال ( Western Digital )

اس اس دی وسترن دیجیتال محصولی از شرکت « وسترن دیجیتال » است. این SSD از طریق رابط پر سرعت SATA3.0 به کامپیوتر متصل می‌شود و می‌تواند اطلاعات را با سرعت زیاد انتقال دهد. فرم فاکتور پشتیبانی شده توسط این محصول 2.5 اینچی بوده که برای استفاده‌ در کامپیوترهای دسکتاپ و لپ‌تاپ‌ها می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد.

اس اس دی وسترن دیجیتال دارای ظرفیت های مختلفی بوده که برای کاربرانی‌ که اطلاعات زیادی برای ذخیره‌سازی ندارند و صرفا برایشان سرعت انتقال اطلاعات مهم است ، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. سرعتی که شرکت وسترن دیجیتال برای انتقال اطلاعات توسط این محصول ارائه کرده، برابر با 545 مگابایت است.

حافظه‌های اس اس دی بر خلاف هارد دیسک‌ها برای ذخیره‌سازی اطلاعات از هیچ قسمت متحرکی استفاده نمی‌کنند. این موضوع باعث شده که بتوانند اطلاعات را با سرعت بیشتری ذخیره‌کنند و علاوه‌ براین می‌توانند در برابر بسیاری از صدمات مقاومت خوبی از خود نشان دهند. SSD وسترن دیجیتال می‌تواند در برابر شوک مقاوم باشد.

با استفاده از حافظه‌ی سری Green شرکت وسترن دیجیتال می‌توانید به سرعت برق و باد بازی کنید، سایت‌های اینترنتی را چک کنید یا اینکه کامپیوترتان را خیلی سریع بوت کنید.

تمام  این موارد در حالی است که به امنیت داده‌های کامپیوترتان اطمینان دارید و می‌دانید در اثر شوک و ضربه، اتفاقی برای آنها رخ نخواهد داد، چرا که حافظه‌های اس اس دی هیچ قطعه‌ی مکانیکی و متحرکی ندارند و تماما بر اساس قطعات الکترونیکی ساخته شده‌اند.

همه‌ی اینها در حالی است که مصرف برق WDS120G2G0A هم فوق‌العاده کم است و تقریبا کم‌مصرف‌ترین حافظه‌ی درون بازار به شمار رفته است.