رم سرور اچ پی ۷۵۹۹۳۴-B21

رم سرور اچ پی ای HPE 8GB (1x8GB) Dual Rank x8 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Registered  با پارت نامبر ۷۵۹۹۳۴-B21

رم ها از اصلی ترین جزء یک سیستم رایانه ای به حساب می آیند و به معنای دسترسی تصادفی هستند. رم ها در اکثر وسایل الکترونیکی نصب هستند و رابطه ای مستقیم با سرعت عملکرد سیستم و اجرای برنامه ها دارند. هرچه فضا بیشتر باشد سرعت عملکرد سیستم بالاتر خواهد بود و نرم افزارها به صورت همزمان و با سرعت مناسب اجرا خواهند شد. رم ها از نوع حافظه های میرا هستند، یعنی با قطع شدن انرژی و یا خاموش شدن سیستم، تمامی اطلاعات ذخیره شده در آنها از بین خواهد رفت.

رم سرور اچ پی ای با پارت نامبر ۷۵۹۹۳۴-B21 در ظرفیت ۸ گیگابایت تولید شده است، این رم با سرعت ۲۱۳۳ مگاهرتز قادر است اطلاعات و داده ها را بخواند و بنویسد. در طراحی رم سرور اچ پی ای از فناوری DDR4 SDRAM و از رنک Rank،  Dual Rank استفاده شده است. فرم فکتور این رم ها ۲۸۸-Pin RDIMM  است و از نوع حافظه های Memory Module هستند. تعداد ماژول به کار رفته در این رم ها ۱x 8GB میباشد. همچنین زمان تاخیر در این رم ها برابر با ۱۵ نانوثانیه است. رم های سرور اچ پی ای از روش اصلاح خطای ECC جهت تشخیص و اصلاح خطای پیش آمده استفاده می کنند. این رم ها در نسل DDR4 تولید شده اند و جهت استفاده در سرورهای ProLiant نسل نهم کاربرد دارند. رم های سرور اچ پی ای را با مشخصه دیگری در بازار میتوان جستجو کرد، این مشخصه ها شامل کدهای   Assembly Part با شماره  ۷۶۲۲۰۰-۰۸۱ و Spare Part با شماره  ۷۷۴۱۷۱-۰۰۱ میباشند.

مشخصات فنی رم سرور اچ پی ۷۵۹۹۳۴-B21  :

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: ۷۵۹۹۳۴-B21

Spare Part: 774171-001

Assembly Part: 762200-081

ظرفیت: ۸ گیگابایت

RANK: Dual Rank

سرعت: ۲۱۳۳ مگاهرتز

فناوری: DDR4 SDRAM

تعداد ماژول: ۱ x 8GB

فرم فکتور: ۲۸۸-Pin RDIMM

نوع حافظه: Memory Module

مدل سرور: HP ProLiant

کاربرد: Server Memory

روش اصلاح خطا: ECC

نسل: DDR4

سازگار با سیستم های:  HP ProLiant G9 Servers

جهت خرید رم سرور اچ پی ای و دیگر قطعات سروری به سایت اینترنتی فروشگاه آنلاین شرکت پردازش رایان پژواک با آدرس www.RayanPejvak.ir  مراجعه نموده و جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد قطعات، با کادر فروش شرکت پردازش رایان پژواک با شماره ۴۱۳۰۸۰۰۰-۰۲۱ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *