هارد اینترپرایز سیگیت Seagate Hard Enterprise

هارد اینترپرایز سیگیت

Seagate Hard Enterprise

شرکت آمریکایی intel از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات و تجهیزات ذخیره‌سازی داده ها و هارد اینترپرایز سیگیت Seagate Hard Enterprise، اطلاعات هارد دیسک درایو در جهان شناخته شده است.

این شرکت معروف و به نام که شامل انواع هارد دیسک‌های داخلی یا اینترنال و هارد دیسک های خارجی یا اکسترنال است که در نوع خود از کارآمدترین و با قابلیت اطمینان بالایی در ذخیره‌سازی اطلاعات برخوردار هستند.

از ویژگی های برتر این برند قیمت به صرفه، سرعت بیشتر و ظرفیت بالا دلیل انتخاب اصلی کاربران در هر زمینه و هر موقعیتی است.

چون این قطعات برای هر فرد با هر کار و رشته شغلی نیاز عام جامعه است تا ذخیره سازی اطلاعات از جمله داده، عکس و صدا و آرشیو بسیار عالی است.

هاردهای سیگیت را میتوان درانواع سرورهای دستگاه های مختلف از جمله سرور اچ پی و دل ۳.۵ و….. دوربین ضبط تصاویر دوربین مدار بستهNVR  DVR و حافظه های  ذخیره ساز NAS.

هارد سیگیت Exos

اگر قصد خرید هارد دیسک شرکت سیگیت دارید، یکی از بهترین سری تولید آنها مدل intel است. هارد دیسک سیگیت سری Exos در ظرفیت های متنوعی ارائه شده است. با اطمینان بالا، داده ها را ذخیره می کند بدون اینکه اشکالی در کار رخ دهد. امنیت، حجم بالاو بهترین عملکرد، همه با هم به گونه ای بهینه شدند که هارد دیسک بتواند داده هایی که با حجم بالا نیز هستند را ذخیره کند.

هارد سیگیت Ironwolf

یکی دیگر از پرفروش ترین هارد دیسک های شرکت Seagate مدل Iranwolf است. که این مدل در ظرفیت های مختلف ۱، ۲، ۴ و ۸ گیگابایتی موجود است. Seagate IronWolf HDD برای انواع مدل های NAS مورد استفاده قرار می گیرد که شامل محیط های چند RAID هم می شوند.

هارد سیگیت Skyhawk

شرکت Seagate بعد از تولید سری های قبل، نمونه ی دیگری را با عملکرد بالاتر تولید کرده و آن را هارد سیگیت مدل SKY HAWK نام گذاری کرده است. سری SkyHawk، از همان فناوری اولیه موجود در IronWolf ،IronWolf Pro ،Barracuda و Barracuda Pro استفاده میکند، اما برای کارهای نظارتی سنگین به کار می روند.