اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 480GB SATA 6G MU M.2 2280

875490-B21

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 480GB SATA 6G MU M.2 2280 یک درایو Mixed Used – MU می باشد که برای استفاده های مختلف هم برای خواندن و هم برای نوشتن مناسب است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 480GB SATA 6G MU M.2 2280 با پارت نامبر 875490-B21

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 480GB SATA 6G MU M.2 2280 یک درایو Mixed Used – MU می باشد که برای استفاده های مختلف هم برای خواندن و هم برای نوشتن مناسب است. این درایو برای آنالیز داده ها بسیار عالی عمل می کند و می توانید از ان در کاربردهای ابری Cloud نیز بهره ببرید.

این کاربردها که برای استفاده از اس اس دی برای آرشیو داده ها نیز بهره می برند به خصوص در دیتا بیس ها دارای اهمیت هستند. اگر شما به یک اس اس دی برای این مقاصد نیاز دارید ما خرید این اس اس دی را به شما توصیه می کنیم تا بتوانید به راحتی به عملکردی بهتر در مقایسه با درایوهای دیگر دست پیدا کنید.

با استفاده از درایو  اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 480GB SATA 6G MU M.2 2280 شما می توانید به یک IOPS بالاتر برای ارتقای عملرد سرور دست پیدا کنید که به طور حتم همان طور که ذکر شد برای دیتا بیس ها دارای اهمیت بالایی است.

این اس اس دی ها از فناوری هایی بهره می برند که می توانند صحت داده را بیش از پیش برای شما تضمین نمایند و امکان تشخیص خطا را بسیار بهتر برای سرور فراهم می کنند تا بتواند در پی رفع خطاهای به وجود آمده در داده ها برآید.

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 480GB SATA 6G MU M.2 2280 با پارت نامبر 875490-B21 همان طور که می توانید در سر تیتر مشاهده کنید دارای 480 گیگابایت حافظه می‌باشد و از رابط های ساتا SATA برای انتقال داده با سرور بهره می برد. با استفاده از این رابط ها این اس اس دی می تواند داده را با سرعتی تا 6 گیگابیت بر ثانیه ارسال نماید.

اگر بخواهیم به طور خلاصه برای شما ویژگی های مثبت این اس اس دی را ذکر کنیم باشد بیان کنیم که با استفاده از این محصول شما می توانید هزینه های اجرایی سرور خود را کاهش داده و خیلی راحت تر داده های خود را در اس اس دی ها ذخیره کنید.

می توانید این اس اس دی ها را در ظرفیت های دیگری هم برای خرید بسته به نیاز خود انتخاب کنید تا از ویژگی های گفته شده بهره مند شوید.

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان