اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 960GB SAS 12G RI

872432-B21

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

اس اس دی اچ پی HP/HPE 960GB SAS 12G RI با پارت نامبر 872432-B21 در فرم فکتور 2.5 اینچی طراحی شده است. این اس اس دی ها جهت ذخیره سازی داده ها و اطلاعات از ظرفیتی برابر 960 گیگابایت استفاده می کنند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 960GB SAS 12G RI با پارت نامبر 872432-B21

اس اس دی ها در بازار با نام دیسک جامد نیز شناخته می شوند. اس اس دی های سرور اچ پی ای با اضافه شدن به سرورها به عملیات کلی سرور، سرعت خواهد بخشید. اس اس دی ها وسیله ای هستند برای ذخیره سازی داده ها و اطلاعات. اس اس دی ها توانایی ارائه تمامی خدمات هارد دیسک ها را دارند و سرعت ذخیره سازی داده ها و اطلاعات در آنها در مقایسه با هارد دیسک ها بیشتر است.

سرعت بالای اس اس دی ها به دلیل دسترسی مستقیم و بدون واسطه به داده ها و اطلاعات است. این افزایش سرعت در اس اس دی ها، در مواقعی مانند زمان بوت شدن سیستم، بارگذاری و اجرای چندین نرم افزار به صورت هم زمان، بازکردن فایل ها و ذخیره آنها بدون اتلاف وقت و کپی سریع انواع فایل ها، خود را نشان خواهند داد.

در اس اس دی ها حرکت چرخشی وجود ندارد و اطلاعات و داده ها در چیپ های مخصوصی ذخیره می شوند. اس اس دی ها از هارد دیسک ها قابل اطمینان ترند به دلیل اینکه قادرند ایرادهای عمومی را تشخیص داده و آنها را رفع کنند.

اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 960GB SAS 12G RI : 

اس اس دی اچ پی HP/HPE 960GB SAS 12G RI با پارت نامبر 872432-B21 در فرم فکتور 2.5 اینچی طراحی شده است. این اس اس دی ها جهت ذخیره سازی داده ها و اطلاعات از ظرفیتی برابر 960 گیگابایت استفاده می کنند.

اینترفیس به کار رفته در این اس اس دی HP/HPE 960GB SAS 12G RI با پارت نامبر 872432-B21 برابر SAS 12 Gb/s می‌باشد. اس اس دی های اچ پی ای، در نوع RI-Read Intensive و نسل SAS SC SSD طراحی و تولید شده اند.

اس اس دی اچ پی HP/HPE 960GB SAS 12G RI با ظرفیت 960 گیگابایت در سرورهای ProLiant نسل هشتم، نهم و دهم مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر مشخصه هایی که اس اس دی ها در بازار، با آنها شناسایی میشوند کدهای مربوط به Spare Part و Assembly Part است که این کدها در این نوع از اس اس دی، برابر با 872432-001 و 872389-001 میباشند.

مشخصات فنی اس اس دی سرور اچ پی HP/HPE 960GB SAS 12G RI :

برند: اچ پی ای

پارت نامبر: 872432-B21

ظرفیت: 960 گیگابایت

رابط: SAS 12 Gb/s

فرم فکتور: 2.5 اینچ

نسل: SAS SC SSD

سازگار با: HP ProLiant G8-G9-G10

Type: RI-Read Intensive

Spare Part: 872432-001

Assembly Part: 872389-001

Model: MO000960JWFWT

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان