اس اس دی سیگیت مدل NYTRO XS400LE10003 ظرفیت 400GB

XS400LE10003

موجود در انبار

معرفی کوتاه :

اس اس دی سیگیت مدل NYTRO XS400LE10003 ظرفیت 400GB ظرفیت و ذخیره سازی بالایی را برای مشاغل و اشخاص مختلف فراهم می کند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

5,200,000 تومان

موجود در انبار

اس اس دی سیگیت مدل NYTRO XS400LE10003 ظرفیت 400GB

فضای ذخیره سازی یکی از مهمترین کالاها در زندگی مدرن ما است. این امر به ویژه در مورد ذخیره سازی داده های دیجیتالی صادق است ، به عنوان مثال عکس هایی که در کامپیوتر ها و گوشی ها امروزه ذخیره می شوند جایگزین آلبوم های گذشته شده است.

درایو حالت جامد (SSD) نسل جدیدی از دستگاه های ذخیره سازی است که در رایانه ها استفاده می شوند. امروزه SSD ها جایگزین دیسک های سخت مکانیکی سنتی شده اند، که به طور قابل توجهی سریعتر نیز هستند.

  این رابط برای قابلیت دسترسی بالا طراحی شده‌ است، جایی که نحوه­ی ذخیره‌سازی قابل اطمینان و یکپارچه داده­ها و عملکرد بهینه، امری حیاتی محسوب گردد.

SSD به دلیل کم بودن زمان خواندن و دارا بودن ورودی های سریع ، به عملکرد کامپیوترها بطور قابل توجهی سرعت می بخشد.

فن آوری Adaptive Memory  داده هایی که اخیراً مورد استفاده قرار گرفته را ردیابی می کند تا کاربران بتوانند در هنگام انجام کارهای روزمره موارد را سریعتر بازیابی کنند.

SEAGATE SSD

SEAGATE یکی از محبوب ترین تولید کنندگان SSD در جهان است. شرکت سیگیت، برخی از SSD ها را با مدارهای خاصی طراحی کرده است که حتی در هنگام قطع برق ، قدرت فلش را هنگام نوشتن حفظ می کنند.

برای اینکه به طور مداوم مجبور به حذف داده های خود نشوید SSD بسیار لازم و ضروری هستند و برخلاف هاردهای دیسکی هرچه از حجم SSD استفاده کنیم، سرعت عملکرد همچنان بالا می ماند.

اس اس دی سیگیت مدل Nytro ظرفیت 400GB ظرفیت و ذخیره سازی بالایی را برای مشاغل و اشخاص مختلف فراهم می کند. بسته به مدل ، ظرفیت ذخیره سازی از 200 گیگابایت تا 4 ترابایت ارائه می شود.

SSD ها از فناوری حافظه فلش استفاده می کنند و هیچ قسمت متحرک ندارند ، بنابراین داده ها سریع بارگیری می شوند و دستگاه ها بی سر و صدا کار می کنند.

محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان