با HPE Discover 2023 آشنا شوید

فروش ویژه ماژول HP AJ716A 8Gb FC 1Pack

رایان پژواک در شبکه های اجتماعی

با HPE Discover 2023 آشنا شوید
عنوان‌هایی که در این مقاله خواهید خواند:
میانگین امتیاز 2 نفر به این نوشته 5 از 5 است.

قرار است تا کنفرانس HPE از تاریخ 20 تا 22 ژوئن 2023 با عنوان HPE Discover 2023 در لاس وگاس برگزار شود. علاقه مندان می‌توانند با ثبت نام اینترنتی در این رویداد شرکت کنند.

HPE Discover 2023 یک رویداد فناوری است که توسط شرکت HPE برگزار می‌شود. در این رویداد، HPE به مشتریان، شرکای تجاری و جامعه فناوری اطلاعات، نوآوری‌های جدید خود را در زمینه تکنولوژی ارائه می‌دهد. این رویداد که معمولا شامل کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها، نمایشگاه‌های فناوری، جلسات شبکه‌سازی و فرصت‌های شبکه‌سازی است، باعث می‌شود شرکت‌کنندگان به روز رسانی شوند و با محصولات، خدمات و راه حل‌های HPE آشنا شوند. در اینجا با استناد به گفته‌های HPE به بیان ویژگی های این کنفرانس خواهیم پرداخت.

کسب و کار خود را با استفاده از edge-to-cloud مدرن کنید

Edge-to-cloud به معنای اتصال و ارتباط بین دستگاه‌ها و سنسورهای موجود در سطح لبه (Edge) و سیستم‌های پردازش ابری (Cloud) است. در واقع، edge-to-cloud به کاربرد اینترنت اشیاء (IoT) اشاره دارد که دستگاه‌های لبه را با سیستم‌های ابر، یکپارچه می‌کند و اتصال اطلاعات را بین آن ها بهینه می‌سازد.

این رویکرد به شرکت‌ها کمک می‌کند تا اطلاعاتی که توسط دستگاه‌های لبه (edge-to-cloud) جمع‌آوری می‌شود، به سیستم‌های ابری سرور HPE برای پردازش، تحلیل و مدیریت داده ارسال شود. در نتیجه، سرعت و کارایی پردازش داده‌ها بهبود می‌یابد و این باعث می‌شود که شرکت‌ها بتوانند در کسب و کار خود به دقت بیشتری دست یابند، تصمیمات بهتری بگیرند و به سرعت به تغییرات بازار و نیازهای مشتریان واکنش نشان دهند.

HPE Discover 2023 از جدیدترین دیدگاه‌ها در زمینه اتصال ایمن و ابر ترکیبی گرفته تا مدیریت داده و پایداری، استفاده می‌کند.

برتری خود را با تخصص ابری ارتقا دهید

برتری خود را با تخصص ابری ارتقا دهید

با برنامه فنی پیشرفته HPE که شامل آزمایشگاه‌های عملی، درایوهای آزمایشی، کلاس‌های آموزشی و صدور گواهینامه و غیره می‌شود، مهارت‌های خود را برای دنیای لبه به ابر (edge-to-cloud) تقویت کنید.

 

 

شبکه خود را گسترش دهید و ارتباطات جدید ایجاد کنید

شبکه خود را گسترش دهید و ارتباطات جدید ایجاد کنید

با اکوسیستم در حال گسترش HPE از مشتریان، کارشناسان صنعت از طریق فرصت‌های شبکه‌ای که برای کمک به رشد کسب و کار و شغل شما طراحی شده‌اند، ملاقات کنید.

 

 

برای سخت‌ترین چالش های خود پاسخی پیدا کنید

برای سخت‌ترین چالش های خود پاسخی پیدا کنید

با کارشناسانی تعامل داشته باشید که به شما کمک می‌کنند تا سفر تحول خود را سریع پیش ببرید و به روش‌هایی مدرن‌سازی کنید که از نظر طراحی پایدار هستند.

 

 

چه چیزی را در تجربه HPE Discover 2023 خواهید کرد

با هزاران متخصص فناوری و رهبران تجاری که آخرین فناوری‌ها، نوآوری‌ها و بینش‌ها را به اشتراک می‌گذارند دیدار کنید. HPE Discover 2023 مکانی ایده‌آل برای کسب مهارت‌های جدید، گسترش شبکه و یافتن راه‌حل‌هایی برای پیشرفت سازمان است.

تخصص فنی خود را ارتقا دهید

در مجموعه ای از جلسات فنی شرکت کنید که در آن می‌توانید تخصص خود را افزایش دهید و مهارت های جدیدی را به دست آورید که می‌تواند سهم شما را در سازمان شما افزایش دهد.

با کارشناسان ملاقات کنید

به صورت اختصاصی با کارشناسانی ملاقات کنید که دیدگاه‌ها و روش هایی را که مستقیما به علایق شما می پردازد را با شما به اشتراک می گذارند.

آخرین فن‌آوری ها را تست کنید

با آزمایش جدیدترین فناوری ها، تجربه عملی به دست آورید و دیدگاه خود را در مورد آخرین فناوری‌ها تغییر دهید.

یافتن راه حل برای چالش های کسب و کار

در HPE Discover 2023 چالش ها و نیازهای کسب و کار خود را با یکی از کارشناسان HPE در میان بگذارید تا راه حل‌هایی پیدا کنید که نیازهای شما را برطرف کند.

از نوآوران صنعت بیاموزید

شما از آینده پژوهشگران و مبتکرانی الهام خواهید گرفت که دیدگاه خود را در مورد اینکه چگونه فناوری راندمان را افزایش می‌دهد و نوآوری را سرعت می‌بخشد به اشتراک می‌گذارند.

HPE در ارتباط با رویداد Discover می‌گوید:

«به عنوان بخشی از تعهد دیرینه HPE به رهبری و سرعت بخشیدن به تحول صنعت ما، رویداد HPE Discover 2023 با در نظر گرفتن اقدامات پایداری طراحی شده است و تأثیر آن بر محیط زیست را به حداقل می‌رساند. ما به همکاری با شرکای صنعتی خود در سراسر جهان ادامه می دهیم تا به ضایعات غیر ضروری پایان دهیم و میراثی از پایداری برای کل صنعت فناوری ایجاد کنیم.

برای HPE Discover 2023، اهداف پایداری روشنی را برای این رویداد تعیین کرده‌ایم و آنچه را که قرار است به آن برسیم، اندازه‌گیری می‌کنیم. با به رسمیت شناختن این روند مداوم به سوی آینده‌‍ای پایدار، امسال ما هدفی را برای اجرای یک رویداد بدون آسیب به محیط زیست تعیین کرده‌ایم.»

منبع: hpe.com

به این نوشته امتیاز دهید :
میانگین امتیاز 2 نفر به این نوشته 5 از 5 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *