ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP

C8R23A

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت اچ پی است که با پارت نامبر C8R23A به بازار عرضه می‌شود.

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver با پارت نامبر C8R23A

بر روی دستگاه هایی که وظیفه برقراری ارتباط بین چندین دستگاه دیگر را بر عهده دارند پورت هایی تعبیه شده است که دارای سرعت و انعطاف پذیری بالایی می باشند. این پورت ها بر روی سوئیچ ها، روترها، کارت های شبکه و … قابل مشاهده بوده و محلی برای نگهداری ماژول های فرستنده گیرنده فیبرهای نوری می باشند. داده ها و اطلاعات در پورت های SFP توسط کابل های مسی و فیبرهای نوری انتقال خواهد یافت.

از مهم ترین ویژگی در انتقال داده ها و اطلاعات می توان به سرعت انتقال آن ها اشاره کرد. از آنجا که انتقال داده ها توسط نور خیلی سریع تر از انتقال داده ها توسط برق انجام می شود، درنتیجه استفاده از فیبرهای نوری مورد توجه کاربران بیشتری قرار می گیرد.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver به عنوان تجهیزات Transceiver هم شناخته می شود. این تجهیزات تقویت سیگنال ها را انجام می دهند و وظیفه Transmit و Receive کردن داده ها و اطلاعات را بر عهده دارند.

در طراحی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver با پارت نامبر C8R23A از تکنولوژی اتصال سیمی یا Wired استفاده شده است.

طراحی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver بر اساس فرم فکتور Plug-in Module صورت گرفته است، این ماژول ها قادر هستند تا طول موج 850 نانومتر را پشتیبانی کنند.

پورتی که از ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver پشتیبانی خواهد کرد از نوع SFP+ می باشد. SFP+ ها نوع پیشرفته تری از پورت های SFP هستند که در اندازه های بزرگتری طراحی و تولید شده اند و تا سرعت 10 یا 16 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کنند.

پورت های SFP+ دارای طراحی قدرتمندی هستند که اطمینان پذیری را بهبود بخشیده و از قابلیت DOM (Digital Optical Monitoring) یا مانیتورینگ نوری دیجیتال پشتیبانی می کنند.

با استفاده از مانیتور کردن می توان دما، توان ورودی و خروجی کابل های نوری، ولتاژهای پشتیبانی شده و جریان پایه را ردیابی کرد. لازم به ذکر است که سرعت انتقال داده ها و اطلاعات به نوع پورت مورد استفاده بستگی خواهد داشت.

داده ها و اطلاعات در ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver با اتصال کابل فیبر نوری بین دو دستگاه صورت خواهد گرفت.

ماژول فیبر نوری HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت اچ پی است که با پارت نامبر C8R23A به بازار عرضه می‌شود.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP با تبدیل کردن سیگنال های دیجیتالی به سیگنال های نوری می تواند در شبکه باعث انتقال داده ها و اطلاعات گردد.

اتصال ماژول فیبر نوری HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver به کابل های فیبر نوری، با استفاده از کانکتور LC Duplex صورت می گیرد. این کانکتورها دارای یک قفل یکطرفه می باشند و با کشیده شدن بیرون نخواهند آمد.

ماژول اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه داده ها و اطلاعات را انتقال خواهد داد.

دمای عملیاتی در ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver با پارت نامبر C8R23A بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (یا بین 32 تا 158 درجه فارنهایت) می باشد.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver در شبکه هایی با تکنولوژی FibreChannel قادر به کار کردن است.

اطلاعات فنی مربوط به ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver که در بالا به آن اشاره شد در اینجا به صورت مختصر بیان شده است:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: C8R23A
نام محصول: ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 8 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: FibreChannel
تکنولوژی اتصال: سیمی Wired
طول موج: 850 نانومتر
مدل کانکتور: LC Duplex
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)

” شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver با پارت نامبر C8R23A ، با مشاوران فروش ما در شرکت پردازش رایان پژواک در ارتباط باشید و محصول مذکور را از این مجموعه با بهترین قیمت خریداری نمایید. “

محصولات مرتبط
انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure با پارت نامبر Q1J10A

انکلوژر اچ پی HPE D3710 25SFF Enclosure

PN: Q1J10A
76,000,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,100,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
800,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC Host Bus Adapter با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE StoreFabric SN1100Q 16Gb 2-Port FC

PN: P9D94A
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL Gen10 x16-x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
5,200,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
9,300,000 تومان
محفظه هارد ذخیره ساز شبکه Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9 با پارت نامبر 724865-B21

محفظه DVD اچ پی Universal Media Bay Kit For HPE DL380 G9

PN: 724865-B21
2,000,000 تومان
رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR با پارت نامبر 805358-B21

رم سرور اچ پی HP/HPE 64GB Quad Rank x4 DDR4-2400LR

PN: 805358-B21
10,200,000 تومان