ماژول فیبر نوری اچ پی HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack

C8R25A

در انبار موجود نمی باشد

معرفی کوتاه :

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver با پارت نامبر C8R25A توسط پورت هایی از نوع SFP+ پشتیبانی می شود.

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver با پارت نامبر C8R25A

SFP یا Small Form Factor Pluggable پورت هایی هستند که انعطاف پذیری بالایی را در اختیار ادمین شبکه قرار می دهند. این پورت ها دارای قابلیت هات پلاگ Hot – Plug هستند و در هنگام روشن بودن سیستم هم می توان از قابلیت خروج و اتصال ماژول در آن ها استفاده کرد.

این قطعات می توانند با اتصال به ماژول های فیبر نوری و کابل، ارتباط بین چندین دستگاه را برقرار کنند. این پورت ها بر روی کارت شبکه، HBA ها، روترها، سوئیچ ها و … وجود دارند و توسط کابل های مسی و فیبرهای نوری ارتباط و انتقال داده ها و اطلاعات را بین دستگاه ها انجام می دهند.

پورت های SFP باعث افزایش عملکرد و توان عملیاتی شبکه ها خواهند شد، لازم به ذکر است که سرعت انتقال داده ها و اطلاعات بسته به نوع پورت متفاوت می باشد.

سرعت انتقال داده ها با استفاده از فیبرهای نوری خیلی بیشتر از سرعت انتقال داده ها به وسیله برق است، بنابراین در بین کاربران استفاده از فیبرهای نوری بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت اچ پی، ماژول فیبر نوری HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver با پارت نامبر C8R25A می باشد که در بازار تجهیزات رایانه ای قابل جستجو است. این قطعه با تبدیل سیگنال های دیجیتالی به نوری باعث انتقال داده ها و اطلاعات خواهد شد.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver یک محصول در دسته بندی تجهیزات Transceiver ها می باشد. این تجهیزات که وظیفه Transmit و Receive کردن داده ها و اطلاعات را بر عهده دارند، باعث تقویت سیگنال ها خواهند شد.

در اینجا به شرح مختصری از مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver می پردازیم و در ادامه توضیحات کامل تری از آن ها را ارائه خواهیم داد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack :

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: C8R25A
نام محصول: ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: 10GBase-SW
تکنولوژی اتصال: سیمی Wired
طول موج: 850 نانومتر
مدل کانکتور: LC Duplex
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)

در طراحی ماژول HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver از فرم فکتور Plug-in Module استفاده شده است.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver با پارت نامبر C8R25A توسط پورت هایی از نوع SFP+ پشتیبانی می شود. این ماژول ها می توانند تا 850 نانومتر طول موج را پشتیبانی کنند.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack با پارت نامبر C8R25A با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه داده ها و اطلاعات را انتقال خواهد داد.

اتصال ماژول اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver به کابل، توسط کانکتور LC Duplex امکان پذیر خواهد شد.

ماژول فیبر نوری HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver در دمای عملیاتی بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد یا بین 32 تا 158 درجه فارنهایت کار می کند.

تکنولوژی در نظر گرفته شده برای ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver از نوع 10GBase-SW می باشد، این ماژول ها با تکنولوژی اتصال سیمی یا Wired طراحی و تولید شده اند.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver با اتصال کابل فیبر نوری بین دو دستگاه، داده ها و اطلاعات را بین آن ها انتقال خواهد داد.

پورت های SFP+ با پشتیبانی از قابلیت DOM (مانیتورینگ نوری دیجیتال – Digital Optical Monitoring) توانسته اند توان ورودی و خروجی کابل های نوری، ولتاژهای پشتیبانی شده و همچنین دما را ردیابی کنند.

کابل مورد استفاده برای ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack با پارت نامبر C8R25A از نوع کابل های MMF می باشد. این کابل ها به دلیل داشتن قطری بزرگتر از قطر کابل های SMF، پهنای باند بیشتری را به کاربران ارائه خواهند داد.

” شما می توانید ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP+ 4-Pack Transceiver را از شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید. کارشناسان فروش این مجموعه آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای در زمینه سرور اچ پی و قطعات سروری به شما کاربران گرامی می‌باشند.”

محصولات مرتبط
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با پارت نامبر 455883-B21

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
930,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716A
630,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Long Wave 10km Transceiver با پارت نامبر QK725A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Long Wave 10km Transceiver

PN: QK725A
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver با پارت نامبر QK724A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver

PN: QK724A
2,400,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP 4 Pack Transceiver با پارت نامبر C8R23A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE C8R23A MSA 2040 8Gb Short Wave FC SFP

PN: C8R23A
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack Transceiver با پارت نامبر AJ718A

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack Transceiver

PN: AJ718A
760,000 تومان
ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716B

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1 Pack SFP+ Transceiver

PN: AJ716B
690,000 تومان