میانگین امتیاز 1 نفر به این نوشته 5 از 5 است.

سال گذشته، واتس اپ قابلیت ارسال پیام برای کاربران در سراسر جهان را به صورت ساده و بدون محدودیت در تمام دستگاه هایشان معرفی کرد، در حالی که همچنان سطح حریم خصوصی و امنیت را حفظ می‌کرد.

اکنون WhatsApp با ارائه قابلیت استفاده از یک حساب واتس اپ در چند گوشی هوشمند، پیشنهادی جدید برای بهبود پلتفرم چنددستگاهی خود ارائه کرده است.

ویژگی جدید استفاده از یک حساب واتس اپ در چند گوشی هوشمند

از این پس کاربران می‌توانند تا چهار دستگاه دیگر از جمله تبلت، دسکتاپ و مرورگر وب را به اکانت واتساپ خود متصل کنند. هر دستگاه متصل به طور مستقل با واتساپ شما ارتباط برقرار می‌کند و پیام‌ها، تصاویر، ویدیوها و تماس‌های شما رمزگذاری می‌شود. همچنین در صورت عدم فعالیت دستگاه اصلی، شما از تمام دستگاه‌های مرتبط با حساب خود خارج می‌شوید.

بیشتر بخوانید: IPhone 15 و دیگر محصولات اپل در سال 2023

با این ویژگی شما می‌توانید بین دستگاه‌های خود جابجا شوید، بدون اینکه از دستگاه دیگری خارج شوید و به گفتگوهای خود ادامه دهید. بنابرین متصل کردن دستگاه‌های دیگری که از آن ها استفاده می‌کنید به یک حساب واتس اپ، روند دسترسی به پیام‌ها را آسان‌تر می‌کند. همچنین اگر کارفرما هستید، کارکنان شما می توانند با استفاده از تلفن‌های هوشمند خود، به صورت مستقیم به مشتریان پاسخ دهند و تحت همان حساب کاربری WhatsApp Business عمل کنند.

قابلیت جدید واتس اپ روی چند دستگاه

این به‌روزرسانی برای همه کاربران در جهان ارائه شده است و بزودی در هفته‌های آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

ویژگی جدید WhatsApp برای اتصال یک حساب در چند دستگاه، چطور کار می‌کند؟

به زودی این روش جدید با قابلیت اتصال دستگاه‌های مختلف به یک حساب واتس اپ برای استفاده عموم در دسترسی قرار می‌گیرد. در این روش به جای اسکن کردن کد QR، می‌توانید شماره تلفن خود را وارد کنید تا یک کد یکبار مصرف دریافت کنید و سپس از آن برای ورود به حساب کاربری استفاده کنید.