سوئیچ HPE VC Flexfabric 10GB/24-Port Module

572213-001

معرفی کوتاه :

سوئیچ اچ پی HPE VC Flexfabric 10GB/24-Port Module For c-Class BladeSystem یک سوئیچ مدیریت شده است که قابلیت پیکربندی دارد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • ارسال به سراسر ایران
  • گارانتی شرکتی تعویض کالا

تماس بگیرید

سوئیچ اچ پی HPE VC FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem با اسپیرپارت 572213-001

سوئیچ ها سخت افزارهایی هستند که قادرند تمامی دستگاه های درون یک شبکه را به هم متصل کنند. با اتصال این دستگاه ها به یکدیگر، امکان استفاده و به اشتراک گذاری منابع اطلاعاتی در بین آن ها فراهم خواهد شد.

اکثر سوئیچ ها در لایه دوم یا لایه پیوند داده ها (OSI) کار پردازش و انتقال اطلاعات را انجام می دهند. در این لایه ها، آدرسی دهی به صورت فیزیکی (MAC) صورت خواهد گرفت. در لایه های دوم جدولی برای نگهداری آدرس فیزیکی پورت های متصل شده به پورت های سوئیچ وجود دارد. بنابراین با اتصال هر دستگاه به سوئیچ، آدرس فیزیکی آن در جدول مربوطه ثبت خواهد گردید.

در لایه سوم که به آن لایه شبکه هم گفته می شود جهت آدرس دهی از روش آدرس دهی منطقی (IP) استفاده می شود. در این سوئیچ ها انتقال داده ها و اطلاعات بین شبکه هایی صورت خواهد گرفت که در لایه سوم فعالیت دارند.

یکی از ساده ترین و انعطاف پذیرترین راه ها برای اتصال دستگاه های مجازی به شبکه های ذخیره سازی، استفاده از سوئیچ اچ پی HPE VC FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem است.

سوئیچ اچ پی HPE Virtual Connect (VC) FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem یک سوئیچ مدیریت شده است که قابلیت پیکربندی دارد. بنابراین این نوع سوئیچ ها با داشتن قابلیت مدیریت و پیکربندی، کارایی مناسب تری را به سیستم ها ارائه خواهند داد.

مشخصات فنی سوئیچ اچ پی HPE VC FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem :

Brand: HPE

Spare Part: 572213-001

Device Type: Switch – 24 Ports

Enclosure Type: Plug-in Module

Compatible Slots: 1 X Expansion Slot

Ports: 16 X 10gb Ethernet (backplane) + 4 X 10gb Ethernet/8gb Fibre Channel SFP+ + 4 X 10gb Ethernet SFP+

Mac Address Table Size: 8k Entries

Fibre Channel: Fc-al, Fc-al-2, Fc-fg, Fc-fla, Fc-gs, Fc-gs-2, Fc-gs-3, Fc-ph, Fc-ph-2, Fc-ph-3, Fc-vi

Routing Protocol: Igmpv2, IGMP

Remote Management Protocol: SNMP 1, SNMP 2, Http, Https, CLI

Encryption Algorithm: SSL

Features: Auto-negotiation, LDAP Support, VLAN Support, Wake On Lan (WOL), IGMP Snooping, Manageable

Compliant Standards: IEEE 802.2, IEEE 802.1q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq

Status Indicators: Port Status, Link Activity, Link Ok, Module Locator

Interfaces: 16 X 10gb Ethernet – Backplane 4 X 10gb Ethernet / 8gb Fibre Channel – SFP+ 4 X 10gb Ethernet – SFP+

سوئیچ اچ پی HPE VC FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem با اسپیرپارت 572213-001 یک دستگاه سخت افزاری است که 24 پورت دارد. در این دستگاه 16 پورت 10gb Ethernet (backplane)، 4 پورت 10gb Ethernet/8gb Fibre Channel SFP+ و 4 پورت 10gb Ethernet SFP+ تعبیه شده است.

سایز جدول آدرس های فیزیکی (MAC) در سوئیچ اچ پی HPE Virtual Connect (VC) FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem برابر با 8000 ورودی می‌باشد. این سوئیچ ها از پروتکل های مسیریابی Igmpv2 و Igmp استفاده می کنند.

سوئیچ اچ پی HPE VC FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem با پروتکل های مدیریت از راه دور SNMP 1، SNMP 2 ، Http، Https و CLI کار می کنند.

تکنولوژی Virtual Connect تکنولوژی ای است که مختص سرورهای بلید اچ پی Bladesystem c-class می باشد. این تکنولوژی در سوئیچ اچ پی HPE VC FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem قابلیت های زیر را فراهم خواهد کرد:

– امکان پیکربندی و کاستومایز کردن اتصالات مجازی در سرورهای بلید

– مجازی سازی اتصالات بین سرور، LAN و زیرساخت های شبکه SAN

– مدیریت آدرس های شبکه و مسیرهای Uplink

Flexfabrik یکی از محصولات Virtual Connect است که پارتیشن بندی لینک های 10 گیگابیتی را به تعدادی FlexNIC با پهنای باند کمتر تبدیل می کند.

” شما می توانید سوئیچ اچ پی HPE VC FlexFabric 10Gb/24-port module For c-Class BladeSystem را با اسپیرپارت 572213-001، از شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید.  این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه سرورهای اچ پی به شما کاربران گرامی می باشد “

  • برچسب ها :
محصولات مرتبط
ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR با پارت نامبر 455883-B21

ماژول سرور اچ پی HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR

PN: 455883-B21
1,270,000 تومان
1,200,000 تومان
ماژول سرور اچ پی HPE 8G 850nm 150m DOM LC MMF CSFP+ FC با پارت نامبر AJ716A

ماژول سرور اچ پی HPE 8G DOM LC MMF SFP+ FC Bulk

PN: AJ716A
890,000 تومان
850,000 تومان
کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack با پارت نامبر P9D94A

کارت HBA سرور اچ پی HPE SN1100Q 16Gb Dual Port FC Retail Pack

PN: P9D94A
16,600,000 تومان
16,500,000 تومان
کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit با پارت نامبر 826704-B21

کارت رایزر سرور اچ پی HPE DL G10 x16/x16 GPU Riser Kit Retail Pack

PN: 826704-B21
6,130,000 تومان
6,000,000 تومان
کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter با پارت نامبر 817749-B21

کارت شبکه سرور اچ پی HPE Ethernet 10/25Gb 2-port 640FLR-SFP28 Adapter

PN: 817749-B21
10,200,000 تومان
9,800,000 تومان